Tartalmak létrehozásához (vagy Regisztráció) szükséges.

Nem tudom,mi legyen?:( 1 hét kórház vagy magándoki?

.

.

Nah hát akkor asszem kezd egyértelművé válni,h kihagyom a kórházat... Köszönöm,hogy leírtátok a tapasztalatokat! 1 hétnél többet nem szeretnék itt bent lenni...max máshol,ha majd az állandó dokim esetleg azt ajánlja,de igazatok van,akkor valószínű,h több idő kéne... Maradok egyelőre az ismerős pszichiáterénél.

OFF: ilyen alvós mókát nem bántam volna. Mikor bekerültem, másnap már 7-kor fenn "kukorékoltam", nem bántam volna valami erősebbet. 

Mikor felvetettem magam a kórházba, a pszichológus kb egy-másfél hét után látott, szabadságolások miatt. Csoportterápiára se jutottam el első héten...

 

Igen, gyógyszert hatékonyabb beállítani úgy, hogy folyamatosan "monitoroznak", 

Egy hét terápia is vicc. Azt esetleg meg lehetne kérdezni(ha ingyeneset keresel), hogy a kórházi terápiás csoportokra van-e bejárás....

Egy hét nem elég!!

Mikor megkaptam a gyógyszereim, a komolyabb("terápiával -élettel összeegyeztethetetlen") mellékhatások nem egy hét után jöttek ki. Gyógyszerváltás esetén megint várni kell, hat-e, mellékhatások, stb...Minimum 2-3 héttel kell számolni.

 

 

1 hét kórház is bőven sok. El ne hidd már, hogy "intenzívebb", le se fogják szarni a fejedet. Csak legyógyszereznek, és magadra hagynak, mint ahogy azt már valaki megjegyezte.

Hogy érted,hogy játszmázott? Időpontom van amúgy egy dokinőhöz jövő keddre,állítólag egész jó...szerintem maradok ennél a megoldásnál -ha ti is azt mondjátok a kórházról,hogy kockázatos- ,mert valaki viszont tényleg kéne,és nem hetek múlva,én is így érzem.:S

Nem tudom, h mi a szitu mostanában a Péterfyben, úgy évekkel ezelőtt egész jó volt, de lehet, hogy csak otthagynának a francba begyógyszerezve. Ha válságszituban vagy, akkor viszont...De én a helyedben rögtön felhívnék egy orvost, kerül, amibe kerül pénzügyileg. Dr Füredi János fogadott volna, de játszmázott, úgyhogy lemondtam, ő három napon belül fogadott volna, úgyhogy ragadd meg a telefont, és kérj mielőbbi hathatós, nem elgondolkozós segítséget, mert az idő pereg.

nincs mit

gondold át!

Hát értem. Köszi a véleményt,sokat segít ez most a gondolkodásban!

Én sajnos túl sok helyen is voltam kórházban – 3 hét olykor okés volt, de összességében elég neg. tapasztalatok.

Kezdesz meggyőzni. Így végiggondolva tényleg kockázatosabbnak tűnik...azt hiszem,leginkább azért gondolkoztam rajta,mert azt reméltem,hogy 1 hét folyamatos ottlét intenzívebb,meg talán jobban be tudják állítani a gyógyszert úgy,hogy végig látnak,és kicsit az is motivált,hogy emberek közt lennék végig...de hát igaz,hogy nem ismerek ott senkit,és a pár nap vagy max 1 hét meg nem sok... Lehet naív vagyok/voltam...és kavarog a fejemben minden.:S

ha szükséges, egy hét akkor meg főképp nem ér semmit 

Jájj...:S Hát az nem szeretnék lenni,szenvedtem már eleget a gyógyszerszedéssel így is. Viszont még sosem feküdtem bent sehol,úgyhogy abszolút tapasztalatlan vagyok ezen a téren... Az ottani doki szerint szükségem lenne rá,más szerint meg azért nem vagyok olyan állapotban...nehéz így dönteni,hogy mindenki mást mond.:S

az is lehet, h jól beszedálnak, és hagynak aludni (főni a saját levedben)

én ezt a megoldást semmiképp nem ajánlanám...

1 hét kórház saját doki nélkül... hááát, az a kísérleti nyúl pozíciója

Hm...igen,lehet,hogy igazad van...most talán afelé hajlok én is.

Hááát akkor inkább a magándoki, az legalább foglalkozik veled.

Pszichológust sajnos nem tudok ilyen hirtelen keríteni,ez a 2 lehetőségem van jövő hétre.Tudom,hogy egyik se a legideálisabb...:( Mondjuk pszichiáter -azt mondják- mindenképp kéne,nem elég csak a terápia (amúgy évekig jártam pszichológusokhoz és pszichiáterekhez is,több-kevesebb sikerrel :S ).

1 hét sehol semmire nem elég. Vannak kiscsoportos terap progik is, és ha lelkiismeretes a doki, néhány beszélgetés, de főleg gyógyszerezés. 

Ideiglenes doki sem túl jó megoldás, ez bizalmi kapcsolat...

Mondjuk egy pszichológus, és ha ő nem elég, mellé majd állandó doki.

Persze ez csak egy vélemény.