Tartalmak létrehozásához (vagy Regisztráció) szükséges.

herbal,drogfüggés

hát jajajaaaa, bizony!

sőt mondok rosszabbat! ugye a legtöbb anyagtól leáll a légzésed. na most aztán az agy egyre hypoxiásabb lesz, és attól függően h mennyi ideig volt oxigén nélkül, hát bíz durva agykárosodások léphetnek fel. Na sztem ez a létező legrosszabb eset, bár igaz, akkor te erről már úgyse fogsz tudni :-((  volt egy haverom, akit így találtak meg, a rohammentő amikor kiérkezett, már éppen csak lélegzett percenként egyet vagy annyit se, na aztán gondolhatod, mi ltt belőle.... sztem ha ezt tudja, ő se tette volna, de most már neki is mindegy, mert olyan szinten károsodott az agya, hogy a nevét se tudja azóta 🙁  na ez ám az igazi tragédia sztem. 

Idézet tőle: harmony

Salina, én nem tudok segíteni sajnos. 

Nem is igazán tudom melyik topikba kéne írnom, de nagyon kivagyok... gyűlölöm a mindennapokat, az emberektől eltávolodtam, és sok minden bánt. Mindent "szennyezettnek" érzek, most nem csak az élelmiszerekre értem... itt vannak a különféle gyógyszerek, a tusfürdő, a víz, a levegő, a mosópor, meg minden... és úgy érzem hogy minden szennyezett. De főleg én, és a bőrünk, és szeretném azt érezni, hogy nincsenek káros anyagok bennünk vagy legalábbis nem ilyen töménytelen mennyiségű.... még a bio dolgok sem azok amiknek eladják őket. Egyszerűen az egész világ egy szennyezett szar.... én pl inkább emiatt lennék öngyilkos, de nem leszek, de ha nem félnék a fájdalomtól, biztos megtenném. Nem vagyunk tiszták. 🙁 és ennél csak rosszabb lesz minden... közben pár ember próbál úgymond "egészségesen élni", de nem látja hogy minden egy szenny.... nincs egészséges kaja.... nincs tiszta víz..... nincs egészséges tiszta levegő....

 "én pl inkább emiatt lennék öngyilkos, de nem leszek... "- Én attól félek, hogy nyomorék maradnék. 🙁 Csak ez tart vissza. 🙁 

szerintem erre gondolhatott a topicinditó de pontosabb infót nem közölt.....ez áll legközelebb hozzá

jaahh, azt hittem valami extra strong vénás cucc

http://fuggosegek.blog.hu/2011/08/18/ujvary_istvan_szintetikus_kannabinoidok_a_szabadpiacon

 

szerintem erre gondolhattok...

 

 

ez a herbal ez mi? milyen származék? 

Harmony, én is így gondolom... Nem is nagyon tudok mit hozzátenni ehhez.

Salina, én nem tudok segíteni sajnos. 

Nem is igazán tudom melyik topikba kéne írnom, de nagyon kivagyok... gyűlölöm a mindennapokat, az emberektől eltávolodtam, és sok minden bánt. Mindent "szennyezettnek" érzek, most nem csak az élelmiszerekre értem... itt vannak a különféle gyógyszerek, a tusfürdő, a víz, a levegő, a mosópor, meg minden... és úgy érzem hogy minden szennyezett. De főleg én, és a bőrünk, és szeretném azt érezni, hogy nincsenek káros anyagok bennünk vagy legalábbis nem ilyen töménytelen mennyiségű.... még a bio dolgok sem azok amiknek eladják őket. Egyszerűen az egész világ egy szennyezett szar.... én pl inkább emiatt lennék öngyilkos, de nem leszek, de ha nem félnék a fájdalomtól, biztos megtenném. Nem vagyunk tiszták. 🙁 és ennél csak rosszabb lesz minden... közben pár ember próbál úgymond "egészségesen élni", de nem látja hogy minden egy szenny.... nincs egészséges kaja.... nincs tiszta víz..... nincs egészséges tiszta levegő....