Tartalmak létrehozásához (vagy Regisztráció) szükséges.

Mi a pszichopata sz*r?

Van rá gyógyszer(/gyógyír). 😉

Öcsém mellett is a patikában múltkor egy kedves jól ápolt apauka, a megtetvesedett kisfiával volt.

tetvesek

A bosszú édes íze???

Én meg szerettem az embereket, pedig velem is többször toltak ki, mint segítettek volna. - bár ezeken nem csodálkozom, mindennek meg van a maga oka. 

Mint szegény Zsike(:

Idézet tőle: roboman

hát, vagyunk még itt egy páran, akik nem arra gyúrunk, de akkor is... mondjuk felőlem annyi f*szt vág le amennyit akar, ha van olyan majom, aki odatartja neki.

Nem hiszem hogy levágná, inkább a pia beszélt belóle sztem, bár sose lehet tudni. 🙂

hát, vagyunk még itt egy páran, akik nem arra gyúrunk, de akkor is... mondjuk felőlem annyi f*szt vág le amennyit akar, ha van olyan majom, aki odatartja neki.

Na hallod, te aztán nem hamukázol, ami a szíveden az a szádon, de hogy nem a Nobel békedíjra gyúrsz, az is biztos! :DD

alighogy kinőttél a serdülő korból, már klimaxolsz is, ejnye-bejnye

Nem azért írtam.

fleg nem egy pedofil barom

 

kurvára stzááájjál le rólam!! a

SENKI NEM FOG RÁMMÁSZNI VILÁGOS??

Megnéztem a bemlapodat. Az szimpi.

-

tetves farkak vagytok mind... nem érdekel a rühes színészkedésed mosr tetteted a hülyét de kurvára rám akartál küldeni valami faszt és én ezt nem engedhetem.

-

-

nehogx azt hidd hogy most elérzékenyültem a k-rva kedvesség álcáddtól. pontosan tudom mit akartál mondani. De közlöm veled, hogy tévedsz, mert kurvára elégedett vagyok fasz meg punci nélkül is, sőt valamelyiktők a kurva közelembe mer érni akkor levágom a faszotokat azt most előre megmondom.

-

na vajon mijen hiány?? MI??

-

rohadék fasz.

mi van, nincsen cigid?