Tartalmak létrehozásához (vagy Regisztráció) szükséges.

2012. 12. 21.

Túléltük. 

Világvége ezután sem lesz. Nemsoká jön viszont a Nagyfigyelmeztetés. Utána ennek a korszaknak a vége, és egy új kezdete. 

"tehát aki lemarad az első világvégéről, az sem gond, mert másnap ismétlés"


DDDDDDDDD


dejó, akkor nem kell ma még aggódni, de van elemlámpám, holnapra kell ezek szerint! najó :)))) 

lola milyen optimista vagy! 😀

De jó lenne.

Megtartjuk a pokolban LM! Jó meleg lesz:)

Idézet tőle: lola

Ma világvége.Este mindenki írja le,hogy telt az utolsó napja...

:)))

Ma világvége.Este mindenki írja le,hogy telt az utolsó napja...

😀

🙂

8 nap és szülinap, nem lesz baj.

és csak 3 napig lesz baj???

ez azt jelenti hogy gáz fűtés sem lesz????

nem megyek oda ahol nem látnak szivesen:DDDD

maya hitvqallás, nemsokára világvége, mesélte egyik haverom, mondom neki az nem ugy van, én hindu létemre mást vallok

frank kacsazappa 22 11, - légiósokkal, bent cigizem, ottmaradt a napszemüvegem, a legujjabb amit ide leirtam, mondják fej vagy gyomor, én meg végig futottam az egészet, haverok ismerik őket, van egy is bulim amit jó lenne lerendezni, Lacus fiam és illúziórombolóval

Hoppá, rossz linket tettem be, erre gondoltam:

 

http://videotar.mtv.hu/Videok/2009/04/01/08/Zarora_2009_marcius_31_Vendeg_Hetesi_Zsolt.aspx

Nincs olyan szerencsénk, hogy a világvége egy pillanat műve legyen. Hosszú agonizálás lesz az. Túlnépesedés, környezetszennyezés, klímaváltozás, elfogynak a természeti erőforrások, éhínség, ivóvízhiány, és ebből kifolyólag polgárháborúk, háborúk. Aki 1960 után született, az még megéri mindezeket.

 

http://www.youtube.com/watch?v=r18QlCPfGrg

Anyum teljesen be van tojva, be kell vásárolni mindenből h túleljuk ezt a 3 napot:) en azt gondolom h valtozas lesz, nem halal.

én a karácsonyt jobban várom

Nem úgy lesz világ vége , hogy megszűnik az élet . Ha nem úgy , hogy át alakul a föld energiája és a rezgése .

Minden hol azt olvastam , hogy 3-4 napig sötétség lesz . Nem lesz áram , fűtés , gáz ,  víz , stb. . Nagyon hideg lesz . Új energiák jönnek a földre .

Én kicsit hiszek benne . De 21-én úgy is minden ki fog derülni .  

Ezt találtam: 

  • "Gergely-naptár: 365,242500 nap,
  • Maja naptár: 365,242169 nap.

Az időszámlálást körülbelül 5125 évente újból kezdik és korszakonként számolják. Az új időszámítási kezdet (új kor) 2012december 22-én kezdődik a majáknál. A közkeletű állításokkal szemben nem az idő ér véget, hanem csak az időszámítás aktuális ciklusa."

és mi lesz a dátumválasztó vonalon?


én amúgy biztos át fogom aludni, és lemaradok! ........

én lehet, hogy félrehallottam, de nem azt mondták, hogy meleg lesz? Legalább legyen meleg!!!!!!!!!!!! brrrrrr

Honnan ez a dátum egyébként??Nekem ez most kimaradt valahogy...mással vagyok elfoglalva...most meghalunk 21.-én,vagy mi??

én egy kicsit tartok töle, de szerintem sem fog semmi különös történni.

az ünnepek elött meg amúgyis "rendezni fogom soraim".

Én abban hiszek, hogy változás lesz. Világvégétől nem tartok.