Tartalmak létrehozásához (vagy Regisztráció) szükséges.

Hogy álltok a párkapcsolatokkal?

Oldal 1 / 6Következő

Mert ki akartam próbálni valamit:-)

.

.

.

.

🙂

Idézet tőle: messzecsussz

gyakran gondolom, hogy ezzel így vége, már nem tudnék senkit úgy szeretni, mint egy ember

hogy eljátszottam minden isteni kincsemet, akikkel a sors összehozott, elvesztettem.

egy pokoldúlta hétköznapi rengeteg tetején piszkálgatva a megmaradt hamut alattam azon töprengek, meddig ? meddig várjak még a semmi tetején a semmire ? hisz a szellemvilágban még megtalálhatom. kit érdekel itt a karriercsaládgyerekmunkahely-féle elbaszott commodore64es szintű játék ? 

bár igaz, sokan rá vannak gerjedve, és néha akad egykét klassz ember, aki feledteti velem az életem kudarcbafulladt sanyarúságát

 

legyetek vidámak ! 🙂

 

Ez szép volt 🙂 de a klassz emberekért érdemes piszkáálni azt a hamut 😉

😀

a c64-es játékok jobbak voltak

gyakran gondolom, hogy ezzel így vége, már nem tudnék senkit úgy szeretni, mint egy ember

hogy eljátszottam minden isteni kincsemet, akikkel a sors összehozott, elvesztettem.

egy pokoldúlta hétköznapi rengeteg tetején piszkálgatva a megmaradt hamut alattam azon töprengek, meddig ? meddig várjak még a semmi tetején a semmire ? hisz a szellemvilágban még megtalálhatom. kit érdekel itt a karriercsaládgyerekmunkahely-féle elbaszott commodore64es szintű játék ? 

bár igaz, sokan rá vannak gerjedve, és néha akad egykét klassz ember, aki feledteti velem az életem kudarcbafulladt sanyarúságát

 

legyetek vidámak ! 🙂

Soha többé nem lesz senki akihez közel fogok kerülni.

Én még ismerkedni sem merek...és egyáltalán kivel és hol? Megértheti és elfogadhatja egy "viszonylag normális" ember a problémáimat? Bár még azt sem tudom pontosan,mi van velem,és így még nehezebb... Nah és mit mondjak magamról,a jövőről,a jelenről,és úgy egyáltalán bármiről,ami velem kapcsolatos,ha én magam se tudom egyelőre,hogy mit gondoljak? Hazudni nem akarok,az igazság meg talán túl ijesztő. Közben meg hihetetlenül hiányzik,hogy legyen mellettem valaki,és ne csak 1-2 éjszaka erejéig,hanem valaki...legalább egy valaki,aki elfogad és szeret...

Nekem is van szerelmem, de mi meg nem is talalkoztunk, akkor hogyan tudom ot erezni? Mondjuk a "halott hozzatartozoval" kicsit bajban lennek, mert mi van ha mondjuk ejjel megjelenne egy ilyen kis lightos medi alkalmaval, hat en fraszt kapnek XD Jobb elengedni azt aki mar elment. Persze mondom en aki minden "regi dologtol" szemelytol fuggo.. na, a medi az jo mondjuk mert a multkor pl mondom meghallgatok egyet, artani nem arthat, proba szerencse 😉 Kicsit eloiteletes voltam a ferfiakkal szemben de csak olyan medim volt amit ferfi olvas. Hat jo kiprobaltam.. es meg kell mondjam kellemesen csalodtam! A faszi zsenialis volt, elszamolt "haromig" en meg kb hipnotizalva lettem. Aztan visszahozott a valosagba ugyanigy szamolassal. Jo volt, teljesen ellazultam 🙂

Neked is lehet olyan. Ami kell hozza:

A kedvenc zened (nyugis zene)

Az agyad

Es egyedullet

A recept: fekudj le az agyra, kezdd el hallgatni a zenet es ne mozogj, legyel nyugalmi allapotban. Gondolj a szerelmedre, hogy ott van veled, illetve folotted es becez. Esetleg simogathatod is magad, pl a hasad. Aztan megint fekudj mozdulatlanul s gondolj arra hogy teljesen passziv tehetetlen vagy, o pedig foglalkozik veled. Egy ido utan ha jol csinalod erezni fogod a jelenletet. Ez valojaban meditacio de asztralis egyuttlet is. Elhiszed? Mert ez igaz. De lehet ugy is egyutt lenni hogy csak tudod szimplan hogy szeret es rad gondol. 😉

En es a (nemletezo) "parom" asztralisan szeretjuk egymast. Vagy nem. Asszem nem tudom mit akarok ez rossz.

Az én párkapcsolatom a legeslegjobb a világon.Ő megért engem,mindíg minden helyzetben,sosem türelmetlen,soha nem bántana meg,soha nem kiabál rám,mindíg őszinte,és mindíg megbocsájt Nekem mindent.Ha beteg vagyok vagy szomorú,mindíg észre veszi,és ápol,vígasztal. Ha én túl pesszimistán állok egy dologhoz,Ő mindíg elmagyarázza a dolgok jó oldalát .Nem tudom,mi lenne velem ha Ő nem lenne Nekem. A lényeg,hogy szeret engem elvárások nélkül,feltételek nélkül,úgy,ahogy vagyok.

Kuss, buzik!

nem nem nem, mert az egyik társas kapcsolat volt, szal az 2 nek számít, és még egy 3. is. tehát az HÁÁÁROM! 😀

:DDD akkor csak az a kettő...

kettő egyszerre, áés egy külön hajnalban valamikor, de már túl részeg voltam 😀

Egyszerre, vagy külön-külön? 😉

jóóól. tegnap a descoban 3 is volt 😀

Sehogy. Esélytelen.

.

sajnos sehogy. 42 éves vagyok, és úgy érzem, egész további életemben egyedül maradok.

.

.

.

.

.

.

.

.

Én remekül tudok alkalmazkodni egyébként, csak mostanság nem akarok 🙂

na végre, kössz hogy megértetted és nem írogatsz meggondolatlan igazságtalanságokat olyanról, akit nem is ismersz nyikita, és nyugodj meg, mielőtt okoskodnál nekem, eléggé tisztában vagyok a jogi dolgokat illetően, ha kell  lépek.

nem szeretnék mégegy fölösleges összetűzést.

Megőrjít, tényleg, mint a volt férjem... A lányom ötévesen megmondta (dolgoztam), h "elment, azt mondta, fél óra múlva itt lesz, szóval 2,5 óra múlva hívd!" (Még nem volt mobil, ezeknek meg most nincs...) Az a baj, hogy én teljesen lebénulok ilyenkor, semmi értelmes dolgot nem bírok csinálni, bacchus.

Nem feltétlenül rossz kapcsolatra gondolt az öreg. Inkább a női alkalmazkodóképességre (ami nálam megalkuvással egyenlő).

Ezzel a mondással nem értek egyet,inkább legyek egyedülálló mint rossz kapcsolatban.

Idézet tőle: Mobid2

Én mikor egyedül éltem minden nap kimozdultam hol a boltba, hol sétálni, valahova. Most is tartom ezt, ha máshova nem is, de az edzésre minden nap kimozdulok.

Ez nagyon jó és fontos! Nem jutsz el a teljes elszigetelődésig, a mélydepiig...

Nagyapámnak volt egy mondása: "A rossz férj is jobb, mint a semmi."

Valamelyik este rám jött egy enyhébb hiszti, és közöltem, h csak akkor jövök vissza a hálószobába aludni, ha bevisz a "küszöbön". Behozott. Csak megér egy kis dühödt várakozást, basszus...

Az őrület határát súrolom, mint az egyszeri takarítónő... most meg elindult a barátjával. 
Én meg várom a 35 éve barátnőmet, aki 35 éve képtelen megközelítőleg is pontos lenni... 

Én mikor egyedül éltem minden nap kimozdultam hol a boltba, hol sétálni, valahova. Most is tartom ezt, ha máshova nem is, de az edzésre minden nap kimozdulok.

Ja, és ugye a lányom még külön lakásban sem bírja ki mellettem, inkább elment albiba héderelni :((( 

Anyáméknál se jó... és én sajnos ha egyedül vagyok, egy idő után totál bezárkózom, még a kertbe se nagyon megyek ki.

Idézet tőle: Kleó

Az egyedüllét borzalmas... Így meg az örökös gyomorgombóc: mikor jön meg, stb.
Ezek ha elkezdenek mászkurálni, se vége, se hossza.

Bennem meg az örökös bizonytalanság. Soha nem mertem teljesen megbízni senkiben – a pofára eséstől mégsem tudtam magam megkímélni. Vagy épp ezért??? 

Nem olyan borzalmas az, nekem, itt vannak a szüleim, a fiam, a barátnőmék... Bennük tökéletesen megbízom. Sűrűek a mindennapok, nincs idő unatkozni. Gyorsan telnek a napok.

A kövérség pedig engem is akadályozott. De 8-9kiló minusznál tartok 🙂 Már dudálnak az útról mikor megyek valahova, a hajam is megnőtt, nem vagyok már kopasz. 

Amiatt egy éve nem izgulok, megjön vagy sem, védekezni kell és nincs para. Nem szeretnék több gyereket.

De a pofára esés így is meg szokott lenni 😀 Most röhögök rajta, pont túl vagyok egyen, de mikor benne vagyok, az nagyon rossz.

http://gesha.blog.hu/2012/12/07/szabo_lorinc_semmiert_egeszen_428

Az egyedüllét borzalmas... Így meg az örökös gyomorgombóc: mikor jön meg, stb.
Ezek ha elkezdenek mászkurálni, se vége, se hossza.

Bennem meg az örökös bizonytalanság. Soha nem mertem teljesen megbízni senkiben – a pofára eséstől mégsem tudtam magam megkímélni. Vagy épp ezért??? 

Amúgy én is távol állok... De akkor a kövérség meg a rivo ezt hozták ki belőlem.

MOndjuk én távol állok az apáca élettől... De vannak nyugisabb időszakok, hónapok általában, aztán randizom, aztán előlről kezdődik az egész.

Oldal 1 / 6Következő