Tartalmak létrehozásához (vagy Regisztráció) szükséges.

Van itt olyan férfi akit kasztráltak?

Idézet tőle: Aurora-M

te mégis kinek hiszed magad? látom a neved te is egy fasz vagy. neked is van faszod mi, téged se kasztrál apád? a pofon nem elég, de persze mit is várhatnánk egy ilyen szexatombombától , csak a saját fajtádat véded

de hallod, mondd már el, mi a bajodÍ?,?? sztem kurvára tévedésben vagy velem kapcsolatban! hahóóóóóóóóóóóóóóóó olvass kicsit vissza

te mégis kinek hiszed magad? látom a neved te is egy fasz vagy. neked is van faszod mi, téged se kasztrál apád? a pofon nem elég, de persze mit is várhatnánk egy ilyen szexatombombától , csak a saját fajtádat véded

sok országban kasztrálják őket ... hát jó kérdés. 

de amúgy nem a farkájuk levágása jelenti a kasztrálást 🙂 nem onnan jön az ösztön, azzal csak kiélik 🙂  mármint ki mit ...

de téged miért foglalkoztat ez? mondjuk én nem mennék el ilyen drasztikusságig, de vmit kéne tenni az tény, én már írtam nekik pár megoldást, az persze nem teccett.

Az az okos azt írta h aki rosszalkodik, annak két pofon ... de ez nem is rossz ötlet! pl terápiaként heti 2x 2 baszott nagy füles, és sztemkb fél éves lenne a terápia, és rendbe jönnének teljesen ... most nem?

nem is kell írnotok, igazából nagíívben leszarom.

 

úgyis csak az én kielégülésemet szolgálnátok ha köpnétek valamit erre a szarra.