Tartalmak létrehozásához (vagy Regisztráció) szükséges.

Miért is szedek be erős nyugtatót?

2 fajta is van, egy nap mindkettobol egyet szoktam, hogy meglegyen a napi tulzott vitaminbevitelem, lehet vele fogyni is szerintem

en vitamin pezsgotablettat kezdtem el ma ujra

Miket szedtek? Nekem állandó dührohamaim vannak és eddig semi nem segített...

Azért élek nyugtatókon, hogy ne olyan élesen érzékeljem a külvilágot és magamat. Olykor "fájok" és szorongásos rohamaim vannak. A pszichológus mellett ezt tudom tenni magamért, szedálom magam.Valószínűleg, ha újrakezdhetném a gyerekkoromat egy másik anyával, nem lenne ez,legagalább is nem ilyen durván.

Főleg, hogy még ő is vásárolja a szénhidtátott. (Családtag.)

Én "robbanóanyagot" kértem karácsonyra, de még világvégét sem kaptam... :-S

az bizony, én vitaminokat ha szedek akkor könnyebben fogyok egy más étrendnél, aminél kicsit fogyni is lehet

Jó ajándék :-DDD 

Sport a legjobb, ez a fogyitableta nem fogyitableta. Csak a szénhidrát felszívodást akadájoza egy nap kétszer (némileg). A karácsonyi kéthétre kaptam. 😉

én nem szedek most semmit, nem hiszek a fogyi tablettákban.Én szerettem volna ilyen rezgőset a hasra ami lefogyaszt,De sajnos nincs pénzem rá, igy marad a sport.

kb. 95 és 125 közt érzem jól magam.

de nem küllönösebben,

bár most szedek valami koffein mentes zöldtea és kávé kívonatott

és tudom a hátamnak és a lábamnak a 95 kiló jobb volna.

Amúgy két éve volt durva, angol vidámparkba pont súly és kerület határon voltam végig, de nem babráltak ki velem, - jó egy páros kívételével rendesek voltak - 300lbs. azaz 135 kiló.

nem szeretnél fogyni?

az már súly a javából

Bár azt nem tudom, étvágy gerjesztő vagyok-e. :S

Előre szólok nem hagyom magam levágni, de 124,5 kilót vagyok. ,-)

A Márton - napi lúd is csak egyszer van egy évben, ajánlanék étvágygerjesztőnek hozzá körtepálinkát

ha lúd legyen kövér

Én vagyok a lúd, vagy mi. Jó?

Erős nyugtató, mi az? Mi az ami már erős?

A gyengét is alíg adják. Erőset meg, hol adnak?

Áh, kéne egy jó fórum, ki vagyok tiltva az összes közösségi oldalról, mármint az olyan átlagosakról. Pedig semmit nem csinálok, mégis kipottyantanak. Most akkor itt tegyem fel azt a kérdést, hogy:

 

Mit is jelent tulkéép ha valaki úgy köszön "Minden jót" ? Ez olyan fura a barátoknál nem? Meg olyan vidékies. De lehet túl sok Nils Holgersont néztem xD

Gyógyszerrel mintha "tisztább" lenne a világ, de úgy hogy látom a hibáit, a mocskot.... Bár most nem láto, csak tudom, és ahhoz képest egész jól vagyok, mintha a negatív-pozitív keveredése lennék... és lebegős érzésem van... Most pl tudom, hogy van aki szeret, és büszke rám, és ez nyugalommal tölt el...

 

A másik dolog, ami mindig zavar, hogy nem tudom a szívemben tartani a dolgokat, egyik este csodás dolgot élek meg, a barátaim megbecsülnek nagyon boldog vagyok. Reggel felkelek és az a nap már nem ugyanaz, már nem érzek semmit, pedig tudom, hogy örülnöm kéne... Semmi nem marad meg bennem.