Tartalmak létrehozásához (vagy Regisztráció) szükséges.

Nimfománia, szexuális túlfűtöttség

Oldal 1 / 2Következő

Én most totál túlfűtött és kielégületlen vagyok, akkor is, ha voltak brutál orgazmusaim.

van 1x szex, és más a szerelem... a 2 együtt pedig jóóóóó

én ha szerelmes vagyok, még egy nő bevetésére is féltékeny lennék... mondjuk még egy pasi (fuj, disznó Kleó)

én nemzeti radikális vagyok, de internacionalistán, szóval nemzetállamok...

nincs heti 2, annyit szeretnék én

És sajnos igen. politikusok: "Pénzt ide nekem örült modra." - ja akkor mégse, mert örült modra.

ebben igazad van, én se nagyon látok ma olyan irányzatot, ami mellé szívesen oda állnék, mert egyet értek vele, és ez tök gáz. van itt minden, csak a józan észt nem vélem felfedezni egyiknél se ...

Én nem bal liberális vagyok, úgy hogy nem valószínű. 😉

Liberális humansita vagyok, azzal sem jobb-, sem baloldal, sem ma magyaroszágon egy politikai oldal mellett való kiállás sem fér össze szerintem.

Igazad van, de sztem teljes mértékben attól függ, ki hogyan áll hozzá. aki tudja úgy venni, hogy az csak szex és semmi érzelem, annál ez nem okoz problémát.

Ha mégis kialakul valami több is, érzelmileg is, akkor én azt gondolom, hogy nem is baj, hiszen ez csak azt jelzi, hogy az a kapcsolat mégse volt olyan stabil. Egy abszolút stabil párt ugyan nem lehet bezavarni "holmi" szexkalandokkal ... ez tuti!

Rakéta, lehet h kiutálnask minket, mert túl liberális disznók vagyunk :XD

Örülök, hogy nem volt megbántodás.

De szerintm édeshármas/trióban mert különben megcsalásnak fogja érezni, vagy más lesz belőle.

Ismerőseimnél mindnél ez volt.

És ha mással vagy ketteseben, ott könnyen kialakulhat a légkör miatt több is. Vagy rosszul gondolom?

Sajnálom nem akartalak megbántani! Nem annak szántam.

a szex gondolatától is rosszul van, de azért van heti 2x ? 

akkor mégse lehet annyira rosszul, nem? 

amúgy meg ha minden másban jól elvagytok, csak a szex kevés, akkor vess be új fiúkat, és probléma megoldva! nem?  Van nekem is olyan haverom, akinek a bnőjével már unalmasnak találja meg egyhangúnak, aztán sokszor bedobnak a közösbe egy harmadikat, és így színesítik a szexet. Ha mindenkinek jó, akkor nincs probléma, ezt csak ti tudjátok. 

nem bantottal meg, amugy melegek vagyunk

Na ezt nem mondtad. :S Ezt megb@szta az ISten, Már mind a dolgot. Nem meleg véletlelnül? 😉

.

vmit nem egész jól csinálsz... bocs.

na, mennem kell (nem masztizni)

a szex gondolatatol is rosszul van

Idézet tőle: Manó

ha a vágy hianyzik ott barmilyen modszer nem ér semmit

próbálkozni kell, mivel kelthető fel...

2x3? az lófing... inkább 3x2

ha a vágy hianyzik ott barmilyen modszer nem ér semmit

Ki kel pótolni máshogy "vagy ezer" mondja van, abból több tucat minda kettőtöknek bejön. 😉 - csak meg kell keresni.

Az a másik kategoria, az is voltam. Ez a haver egy ital mellet, gyógy stílusú. 

És én tudtam, hogy kiőntik nekd a meleg pasik a szívűk. 😉

Párom szerint szexmániás vagyok. szerintem a heti 2x3 nem sok. az a baj h neki sok, igy mar szakitifelben vagyunk emiatt, pedig szeretjuk egymast.

én is, sőt! homo pasiknak is... de én "lelki szemetesládának" hívom 😀

Én kb. "gyógynatatópapja" voltam már minda két nemnek vagy ezerszer. 😉

Ez nem a normális, így vezetik le a feszültséget.

ilyen "partnerem" nekem is volt, igaz, csak 2x jöttünk össze...

Igen, de én azon röhögtem a legjobban, hogy olyanok is hevesen szexeltek egymással kb napi szinten, akik meg ezen kívül kifejezetten utálták egymást, szóba se álltak. Viszont így a szex idejére úgy látszik feloldódott az ellentét, na utána ismét utálták egymást és szitkozódtak 🙂 Izgalmas állatfaj az ember sokszor ...

a nyomdában a papírraktár 😀 (de nem minden pár ért el odáig időben... :DDDD )

Idézet tőle: Rakéta

Komolyan?

Egy munkahely ahol mind a két nem meg van és nincsen 

szexuális túlfűtöttség??? Hol van az?

Olyan nincs 🙂  Ismertem egy nagy multit, ahol csakis a fénymásoló szobában nem volt kamera, na gondolhatjátok, mi folyt ott ... nagyjából egész napos volt a járkálás párosával :DD Aztán egy idő után rájöttek, és oda is tettek kamerát. Azóta már kevesebben akarnak menni "fénymásolni". 

jóéjt!

Igen, az ellentétes álláspontoban kívülről nézve is magammal tudom a legádázabb vitát folytani a nem kis ismertségi körömben. 😉

Na tényleg Jó éjT! (sry!)

jó, hát megmagyarázni én is tudom, meg ua. levegővétellel az ellenkezőjét is...

baszunk dolgozni!

Komolyan?

Egy munkahely ahol mind a két nem meg van és nincsen 

szexuális túlfűtöttség??? Hol van az?

na ja

ez mán itt off

Ha szigoruan vesszük más alkalmazotja egy hónapig voltam de számos cégtől volt megbízásom. Az is tudd hasonló lenni.

a közvetlen főnököm úgyis mindig úgy tartotta, h ő nem főnök, ezzel viszont többet ártott, mint használt, de legalább nem vette magára

Fontos a jó munkahelyilégkör. 😉 :S 🙁

na, volt olyan főszerk. meg helyettes, aki előtte a CKM-nél dolgozott... "inkább ne beszéljünk róluk"

valaha ez volt a csengőhangom... a refrén, néha "kicsit" meglepődtek a buszon...

Ja.

És amúgy férfi magazinoknál még a ps megy. :S

hol van már a fotosop... elavult. Az InDesigne komplett mindent tud, a Maya meg 3D-ben is!

láttam photoshopban derekat csinálni...

a kollégám is ezt mondta, mint te: Micsoda mell! mondom, te hülye, ez nagy ugyan, de jobban lóg, mint az enyém, aszongya: nem baj az, nagy és természetes

A photoshoptól csak gusztustalanabb lesz valaki. 

Igaz képernyőn minden máshogy hat, de. Vannak oldalak ahol nincs photoshop és az az izgalmas. A bőrhiba is az ember része. 

Idézet tőle: Rakéta

Nem az ilyen divat szakált sem, és a szillikon mellet sem szeretem (amúgy utálom). Amúgy is én vagyok a macsóbb fél az ilyen probálkozásoknál is, bár a kényeskedőket mint amilyek ez a montázs figura is látszik nem birom. A kettőt-hármat együtt meg végkép nem. 😉

Tudod, ezen mit dolgoztak képszerkesztő programban??? :))) (A plasztikai sebész után.)

De ilyenekkel adható el minden gagyi...

Idézet tőle: David

Idézet tőle: Kleó

ez is igaz, de nem a kérdésre válasz...

hát de válaszoltam!

"akkor, ha van" !!  

és ez elgondolkodtató .... mármint hogy sokak a párkapcsolatukban mennyire nem kapják meg a szexben, amire vágynak. 

hááát, igen, bocsesz... kicsit szétszórt voltam asszem

Nem az ilyen divat szakált sem, és a szillikon mellet sem szeretem (amúgy utálom). Amúgy is én vagyok a macsóbb fél az ilyen probálkozásoknál is, bár a kényeskedőket mint amilyek ez a montázs figura is látszik nem birom. A kettőt-hármat együtt meg végkép nem. 😉

Idézet tőle: Kleó

ez is igaz, de nem a kérdésre válasz...

hát de válaszoltam!

"akkor, ha van" !!  

és ez elgondolkodtató .... mármint hogy sokak a párkapcsolatukban mennyire nem kapják meg a szexben, amire vágynak. 

Nekem könnyű mert biszex pasiként 4-5 nő közé ültem be csajos bezélgetésre és 2-3 percen belül a kis zökenő után folytatodott mintha nem egy pasi is ül volna ott. 😉

ééérdekes, ez minden pasinak 1értelmű

Válasz egyértelmű ritkában maszturbál a nők többsége, ha nincs partnere.

igen, ha van, és ha jó, akkor is... mert folyton eszébe jut az embernek ugyi...

ez is igaz, de nem a kérdésre válasz...

akkor, ha van !!!! egyértelmű!!! egy férjjel sajnos kényteenek megőrizni a szemérmes feleség szerepüket, legtöbb csaqszi, nő nem tudja kiélni magát a párjával, legalábbis nem úgy, ahogy szeretné. 

na jó a tippem? 

amúgy az anonim felmérések erről a témáról baromi izgalmasak, én is láttam már párat, és jujjjjj de kemény :))))))))

Oldal 1 / 2Következő