Tartalmak létrehozásához (vagy Regisztráció) szükséges.

Beszélgetések

Oldal 1 / 35Következő

Sziasztok!

Tehetséges gyerekekből kiégett felnőttek témájában beszélgetnek ebben a youtube videóban:

Why Potential is Paralyzing | Burnt-Out Gifted Kids Interview

Mit gondoltok róla? Van valaki hasonló helyzetben?

Szia! Igen. Ismerkedni IRL kell... Nem olyan nehéz. Aztán az "alkalmatlan" (ön)jelölteket levakarni nehéz...

Nem jársz valami társaságba? Közös hobbi, sport ilyesmi?

Sziasztok  <3   🙂    Komolyan igyekszem én is mindig harmóniában lenni önmagammal...és már megy is lassan  három éve hálaistennek..... én semminél jobban nem vágyok másra csak hogy végre megtaláljam az igazit...egy rendes fiút aki ugyanúgy szeret ahogy én őt....vagyis viszonozza is az érzéseimet.

 Láttam más is irta itt valahol a fórumon...hogy biztosan nem itt kell megtalálni a társam...hát én se itt akarom megtalálni......és biztos nem neten akarom megtalálni..inkább személyesen kell ismerkednem....csak úgy sokkal nehezebb..értitek..valaki jó lenne ha itt lenne a fórumon.....jaj csak olyan jól esett most itt kiönteni a lelkemet.

 

De azthiszem most épp nem fog ide senki reagálni.....

 

esetleg valaki kedves embertől valami nagyon jó tanács...hálás lennék....és előre Köszi a válaszod.....

 

Idézet tőle: mell

Lenne egy kérdésem: van néhány témacsokor az életemben és ezek időről időre feljönnek: hogy értsétek pl. erős késztetés, hogy eladjam a lakásomat és vidékre költözzek, ilyenkor néhány napig ezen vagyok, mert komolyan gondolom, aztán hülyeségnek tartom és el tudok vonatkoztattni néhány hónapra aztán egyszr csak megint feljön, hogy el szeretnék költözni...

másik pl. egyszer nagyon érdekel a demodex ( fejbőr atka téma) és elkezdem a kezelését, eljárok fejbőrvizsgálatra, kutatom a hajhullás okát, szakkönyveket veszek ki, hajszeszekre költök samponok fejbőrpakolások, Varga hajcsepp, házidolgozatot írok kedvtelésből a fejbőrparazita mint titkos ellenség névvel..., aztán egy hét után elfelejtem az egészet, de mondjuk egy hónap múlva, megint rácuppanok és folytatom ahol abbahagytam, pedig nem is kóros a hajhullás-..... Szóval ezek olyan dolgok amiknek túlnagy realitása nincs de átmenetileg néhány napra full komolyan gondolom....Ilyenkor mindenkinek erről beszélek, mintha kissé mániás állapotban is lennék ilyenkor, de csak enyhén, mert aludni tudok és másnap reggel is folytatom a témát, amire rá vagyok cuppanva.

Ilyen téma, néha a macskámnak jobbnál jobb kajákat veszek néha sz@rok rá mit eszik.

Néha nagyon kínosan ügyelek hogy minden a helyére kerüljön és rend legyen egészen belefáradok a rendrakésba és kimerülök, máskor, meg rndetlenség van, és általában inkábba  rendetlenség, de vannak periódusok am

Olyan, mintha kényszeres lenne... vagy halovány gőzöm nincs milyen pszichés jelenség ez. Hogy felbukkan valami, intenzíven ráállok, aztán eltűnik, majd másfél 2 hónap múlva előjön és folyatatom, ahol abbahagytam.

Bipol nem vagyok, skizó szintén nem.

És honnan tudod, hogy nem vagy bipol vagy skizo? Mi a diagod? Ez egyébként talán egy kicsit OCD-nek tűnik nekem.

Lenne egy kérdésem: van néhány témacsokor az életemben és ezek időről időre feljönnek: hogy értsétek pl. erős késztetés, hogy eladjam a lakásomat és vidékre költözzek, ilyenkor néhány napig ezen vagyok, mert komolyan gondolom, aztán hülyeségnek tartom és el tudok vonatkoztattni néhány hónapra aztán egyszr csak megint feljön, hogy el szeretnék költözni...

másik pl. egyszer nagyon érdekel a demodex ( fejbőr atka téma) és elkezdem a kezelését, eljárok fejbőrvizsgálatra, kutatom a hajhullás okát, szakkönyveket veszek ki, hajszeszekre költök samponok fejbőrpakolások, Varga hajcsepp, házidolgozatot írok kedvtelésből a fejbőrparazita mint titkos ellenség névvel..., aztán egy hét után elfelejtem az egészet, de mondjuk egy hónap múlva, megint rácuppanok és folytatom ahol abbahagytam, pedig nem is kóros a hajhullás-..... Szóval ezek olyan dolgok amiknek túlnagy realitása nincs de átmenetileg néhány napra full komolyan gondolom....Ilyenkor mindenkinek erről beszélek, mintha kissé mániás állapotban is lennék ilyenkor, de csak enyhén, mert aludni tudok és másnap reggel is folytatom a témát, amire rá vagyok cuppanva.

Ilyen téma, néha a macskámnak jobbnál jobb kajákat veszek néha sz@rok rá mit eszik.

Néha nagyon kínosan ügyelek hogy minden a helyére kerüljön és rend legyen egészen belefáradok a rendrakésba és kimerülök, máskor, meg rndetlenség van, és általában inkábba  rendetlenség, de vannak periódusok am

Olyan, mintha kényszeres lenne... vagy halovány gőzöm nincs milyen pszichés jelenség ez. Hogy felbukkan valami, intenzíven ráállok, aztán eltűnik, majd másfél 2 hónap múlva előjön és folyatatom, ahol abbahagytam.

Bipol nem vagyok, skizó szintén nem.

Hedonia!

Minden oké?

Üresen maradt 2 topicban is..

Minden oké?

.

Jaj,ne hülyéskedj már!Én az éjjel össz.vissz 4_órát aludtam,ilyenkor jobb,ha nem is szólok senkihez.Mióta az antipszicho-t leraktam,nem alszom valami jól.Holnap repülök haza,már épp itt az ideje.

Idézet tőle: Feeling

Sziasztok!

Újra itt vagyok. 

Kiscsillag

Jaj de jóóó! 🙂

Idézet tőle: Feeling

Sziasztok!

Újra itt vagyok. 

Kiscsillag

🙂

Köszi, még az is bajom, hogy rengeteg táplálékkiegészítőt dobálok!!! Most nem sorolnám fel, ez is kissé eltér a normálistól, de megyek dógozni inkább, mert van bőven tennivalóm! 😉 Köszi!!!!

A PMS okozta dühkitörések ,,normálisak,,.A,nők kb.8%-nál előfordul.A kezelése negy kihívás,de ettől még nem vagy hangulatzavaros,vagy border,vagy bipol.Ahhoz azért többet kell produkálni a nagyszínpadon.Az altató nélküli alvás szintén okozhat másnapi feszültséget,ha a szervezet már hozzászokott.Egészségesnek nyilvánítottalak,mehetsz dógozni,sok boldogságot.!smiley

Dühkitörés az nagyritkán nálam is előfordult mostanában, utánna legyengülök. ezért bizonytalanodtam el az állapotomat illetően. Ezeket a  dühkitöréseke a mindennapos Dormikumról amikor leállok akkor tapasztalom. Vagy mensi előtt is előfordult már.

Szia!Egy teljesen egészséges embernek is vannak hangulatingadozásai,lehet néha depis hangulatban,s néha feldobott állapotban.Ettől szép az élet.Nem robotok vagyunk,hanem érző emberi lények.Elég gyenge,lájtos gyógyszereket szedsz.Nehéz így megmondani,kóros -e a hangulatingadozásod.

Sziasztok! Kérdezni szeretnék a hangulatingadozásról. Kérdésem, hogyha a környezetem mondja, hogy hullámzik a hangulatom és én is kezdem érezni, akkor elképzelhető-e az, hogy a depresszióból átmentem hangulatváltozásosba? azt se tudom hogy hívják ezt a betegséget, csak kérdésem, hogy hangulatváltozás okozhat e alvászavart? Enyhény szorongásos vagyok, enyhén depressziós, de az van, hogy nem kimondottan depis, hanem néha nagyon jóa  kedvem, néha nem és sajnos mostanában ingerlékeny is vagyok, talán nem jó a gyógyszerem. Régebben a pszichiáterem azt mondta affektív zavarom van, na ezt se tudom mi, ugyanaz e mint a hangulatingadozás?

Én már rég nem beszélnék a témáról, ha te nem pörögtél volna rá ennyire. Mivel berigu nincs már itt, így megoldódott a probléma a kizárásával, így most már igazán ugorhatnánk végre ezt a témát...

Én tuti nem szeretem az ilyen feszkókat, így ezennel be is fejeztem. Este német-olasz meccs lesz, na az olyan típusú feszkókat viszont szeretem. 🙂 

Magában a  cím kinyomozása szerintem nem zaklatás, bár kellemetlen és ijesztő lehet.

nemkene - Eléggé tágan látom én már ezt a világot sajnos vagy nem sajnos... :S

Azért megnézném, hogy neked tetszene-e az, ha valaki így kinyomozná a címedet, és zaklatna téged a baromságaival... :S

"Remek". 🙁

Az a baj, hogy ilyen zaklatásokkal nem nagyon foglalkoznak a rendőrök sem. Még ha valahogy el is kerül esetleg a bíróságra az ügy, többnyire megússzák némi pénzbírsággal és ejnye-bejnyével.

Egy ismerősömnek több ilyen hasonló ügye van mostanában a bíróságon, és ő mesélte, hogy a bíróság se nagyon foglalkozik ilyen ügyekkel. Tárgyalgatják a dolgokat, aztán elintézik egy kis büntivel, aztán kész. :S 

Ennél különbet is művelt -- még a húgom is lenyomozta, és azt írta, hogy őt fogja bombázni szexuális tartalmú üzenetekkel, amikre én nem voltam vevő.

Nem látom veszélyesnek. Természetesen írtam neki, hogy a zaklatás Btk. De alapvetően csak szerencsétlen, és úgy tűnik, nem kap megfelelő ellátást. Nem félek tőle. Az idegesített volna, ha a húgomat elkezdi gyötörni.

Ez azért már durva, hogy Eszter lakáscímét is kinyomozta. :S

Nemkene, még ezek után is védet berigut?! Remélem most már te is belátod, hogy nem kéne... :S

Szia Eszter!

Azért szerintem,h.kinyomozta hol laksz elég veszélyes dolog. Tettél valami feljelentést? Az ipse nagyon kész van,szerintem veszélyessé is válhat. Nem akarok rádijeszteni,de ez aggasztó.

Bárki regisztrálhat, aki úgy érzi, hogy itt segítségre talál. Ha be tudja tartani a szabályokat, semmi baj. Ha nem tudja betartani, akkor szoktam figyelmeztetni. Ha erre agresszívan reagál, akkor nem tudok mit csinálni. Berigu egyszer - évekkel ezelőtt -- rámkattant, még a lakásomat is kiderítette, és azóta próbál kiprovokálni belőlem valamit, hol haragot, hol törődést. Sajnos nem hiszem, hogy tudok neki segíteni. Ezért amikor agresszívvá lesz, kitiltom. Ez már sokszor előfordult, tudja ő is, hogy ez lesz a vége, de nem tudja megállni. Nyilvánvalóan nagyon beteg, de erre a megfelelő gyógyszerelés és terápia lenne a megoldás.

Jól van na!Egyébként tök finoman kérdeztem rá privát üzenetben,hogy nem te vagy -e 1stván.Válaszoltál,s é elnézést kértem a gyanúsításért.Hát nem úrinő voltam?

Hát éppen ez a baj,hogy nem csinálsz semmi kirívót.Itt mindenki normális lett?Ez is gyanús.sad

Köszi atti!Nem kell sokáig várni,téged is kiosztalak hamarosan,csak még gyűjtöm az indokokat!smiley

Nemkéne!Nagyon örültél,hogy Berigus rászállt attira,valljuk be.Aztán kismisét tartottál arról,hogy Berigus szegény,szerencsétlen stb.Ezt mi legtöbben tudjuk.A saját keresztjét behozza ide mindenki.S ez így van jól.Majd a moderátor eldönti,meddig mehet egy eszmefuttatás,s mikor kell leállítani.Azért olvaslak,figyelem a hozzászólásaidat,s most lett elég.Van az én fejemen is vaj,tudom.No de nem állok a napra,s nem is hirdetek igét ,mert hiteltelen lennék.

 

Avana - Hát most ez a chat, amint láthatod. 🙂

nemkene - Semmi bajom a vitákkal, de amikor ezek a viták átmennek személyeskedésbe, sértegetésekbe, fenyegetésekbe, egymás felmenőinek szidalmazásába, akkor valljuk be annak már nincs sok értelme... 

Paranoid vagyok,tény.Ez betegség,szedek is rá gyógyszert.Te viszont eléggé álszent,nyalizós pasi,ezt nőkben sem szeretem,pláne nem férfiakban.S igazad van,erre tényleg nincs gyógyszer.Függetlenül mindentől,sok hasznos tanácsot adsz mindenkinek,ezzel nem is volt problémám.

Ok,azt hittem,hogy te vagy a pista!!!

Idézet tőle: Avana

Közösségi szobás és / vagy privát is lehet chatelni?

 

Passz, én már napok óta nem tudok belépni oda.

Bár igaz amikor még be tudtam, akkor meg forgalom nemigen volt ott...

Azért kérdeztem, mert morfondírozok, vajon hozzátenne-e az állapotomhoz (pozitívan) a direkt chatelés, de olybá tűnik, nem. 

Közösségi szobás és / vagy privát is lehet chatelni?

Idézet tőle: Avana

Miért, mi megy a chaten? Szardagasztás? 😀

(Sose chateltem, csak felregeltem egyszer, de pont akkor lerobbant.)

 

 

Hát inkább nem részletezném, hogy mik mentek néha ott. :S

Persze voltak jó dolgok is, de nem egyszer eléggé durvák is... :S

Miért, mi megy a chaten? Szardagasztás? 😀

(Sose chateltem, csak felregeltem egyszer, de pont akkor lerobbant.)

 

Nemkéne!Hagyjuk már ezt az álszenteskedést!Hirtelen jó ember lettél!Hány embert üldöztél el?

Na arról inkább ne beszéljünk, hogy a chaten mik hangzottak el időnként anno... :S

Na azok voltak igazán sértések és ellenségeskedések. :S

 

Persze tudom, hogy ők betegebbek nálunk úgymond, na de arra bezzeg nem betegek, hogy beszóljanak másoknak?! Na ez a baj többek közt szerintem. Meg tanácsot jönnek kérni ide, de kikötik, hogy az újabb tagok ne írjanak, csak a régiek?! Hulinak igaza volt, amikor elküldte a búsba ezt a labbie-t ezért a húzásáért.

nemkene - Manipuláció, felbujtás, gyűlölködés, uszítgatás?! Remélem ezeket a jelzőket nem gondoltad komolyan velem kapcsolatban?! :S

 

Bennem nincs rosszindulat, csak nem értem egyes emberek viselkedését. Ha valaki jön és normálisan elmondja a problémáját, és azt normálisan meg tudja beszélni a többiekkel az oké, de ha széttrollkodja a baromságaival az oldalt, annak nincs értelme szerintem /sem/. Ráadásul ha rászólnak, akkor még ő van megsértődve...

parrot - Köszi, te is aranyos vagy. 😉 

nemkene - Veled más jellegű problémám volt, mert sokszor már-már ölremenő vitáid voltak itt egyesekkel, meg fenyegetőztél is, ezt sem értem, hogy ennek is mi értelme volt?! De te legalább értelmesen fogalmazol, nem úgy mint pl. labbie.

Zoli,ez a hozzászólásod annyira kedvesen naiv,hogy megmosolyogtat.smiley

Szia Eszter!

Értem, köszönöm, hogy megírtad.

Bár én ezt sosem értettem, hogy az ilyenek egyáltalán minek regisztrálnak be ide?!

Pár hét múlva meg ált. újra jönnek egy újabb nicknéven, ezt sem értem, hogy ennek is mi értelme... :S

Szia Zoli! A figyelmeztetésre Berigu elég durván reagált, ezért kitiltottam. (Tudja a játékszabályokat, de néha rájön a rombolhatnék.)

Én már nem igazán tudom követni itt a változásokat... :S

berigu hozzászólásait mindenesetre már nem látom az oldalon.

Nem sértésnek szántam a hozzászólásomat, egyszerűen csak idegesítenek az ilyen ide nem illő hozzászólások. Sajnos néha többször kell leírni ugyanazt a dolgot, mire egyesek megértik végre... :S

Amúgy ha jól látom berigu azóta már törölte is magát az oldalról...

 

Berigu!

Igaza van Eszternek, teljesen szétzilálsz itt mindent az összefüggéstelen hozzászólásaiddal. Ki vagy te, talán labbie?! Mert az írt ilyen katyvasz dumákat itt nemrég egy ideig. Vagy annak a haverja vagy? Mire jó ide nem illő szövegeket beírkálnod?! Komolyan nem értem. :S 

 

Szeretnélek megkérni, hogy inkább írj blogot, mert így szétzilálod mások beszélgetésének a fonalát. Itt igyekszünk egymást tiszteletben tartani, és ezért vannak szabályok, például hogy nem dugítjuk el a fórumokat oda nem való, nem kapcsolódó hozzászólásokkal.

szia berigu! Nehéz követni, amiket írsz, és kicsit zavaró, ha sok helyen írsz egyszerre. Nem nagyon tudok mit reagálni -- lehet, hogy mások is így vannak vele --, bár örülök, hogy tagja vagy egy baráti csapatnak. 

Köszönöm! 🙂 írok nekik,azzal nem veszítek semmit 😉

Szia Airin! Két ilyen régebbi felhasználóról tudok: csak_egy_lany és macskabölcső. Sajnos jelenleg nem aktívak, de ha írsz nekik üzit, elvileg megkapják az emailjükre a szöveget.

E

Sziasztok!

Új vagyok itt. Ma regisztráltam 🙂 Emetofóbiám van,ami miatt pánik beteg is lettem. 🙁 Jelenleg van is hányos vírus,ami miatt rettegek folyamatosan,hogy én is átesem ezen 🙁 Vannak itt hasonló gondokal küszködök? 

Oldal 1 / 35Következő