Tartalmak létrehozásához (vagy Regisztráció) szükséges.

nemi erőszak

Oldal 1 / 2Következő

David,most butaságokat beszélsz,már bocs.Senkit nem ítélnek el 5-7 évre csak azért,mert valaki "nyekeg egyet",vagy bevádol egy embert.Ennek nagyon komoly procedúrája van.Rendőrség,látlelet,pszichiátriai szakvélemény,csakhogy néhányat említsek. És ha már egyben bukta van,akkor senkit nem zárnak bőrtönbe.Max jól megbélyegzik,de ennyi.Pont azt látni inkább a hírekből is,hogy ha egy csaj mondjuk bosszúból bevádolt valakit,akkor úgyis előbb-utóbb kiderült a kamu.

hát én azért sok esetben inkább az ellenkezőjét látom. azaz hogy a csajszi elég ha csak kettőt nyekeeg, hogy "mintha", aztán máris előzetesben találja magát az illető fiú/férfi. aztán meg a legkisebb bizonyíték nélkül is tök simán elítélik 5-6-7 évre, csak mert 1 valaki állítja.  szóval érdekes ez na ...

Idézet tőle: David

Értem, vagyis nem értem.

 

Talán ez segít megérteni:

http://andalodo.hu/stressz/a-tanult-tehetetlenseg/

David,nehogy azt hidd,hogy ez ilyen egyszerű.Nagyon tud félni egy zaklatott ember ilyen helyzetben:szégyenli,hogy kitudódik,hogy mit fognak szólni,hinni fognak-e neki,lesz-e bosszú.Nem olyan egyszerű...A filmekben meg a tökönrúgás,orrbavágás stb,de a való élet egészen más.Ha a nyílt utcán támadják meg az embert,az oké,de totál más,ha családban teszik.

szias

Értem, vagyis nem értem. És a gyomronvágás, fogkirúgás, tökönrúgás módszereket próbáltad már? Számomra mindig hihetetlen, hogy ilyen idősen (mármint ehhez idős) hogy a frászba lehet valakit molesztálni. Hát felnőtt vagy ... ugye vagy gyomronvágod vagy ha valamiért nem megy mert pl közeli családtag, akkor annyira muszáj őt elviselni anyagi okoökból? Mi tart akkor mellette? Hát esküszöm nem értem ezt az egészet 🙁 És végül miért nem mondod el tányleg a családodnak? lEHET H TELJESEN NEM hinnének neked, de azért az illető tuti megijedne kicsit. 

Szia David

lány vagyok, és igen jelenleg is molesztálnak, de felnőtt vagyok már, huszonéves, de nem merem feljelenteni az illetőt, mert úgyis kitalálna valamit, hogy mentse magát, én meg nem akarok még több bonyodalmat a családban. Próbáltam leállítani az illetőt, de nem sikerült, meg is fenyegettem, hogy szólok a családtagoknak, elmondom mit művel. Nem igazán volt hatása. 

Persze hogy szar lenne ha mindenki aszexuális lenne... van hogy én is érzek szexuális vágyat, de csak enyhén, és csak gondolati szinten - megvalósítani már nem tudnám a félelmeim és a gondolkodásmódom miatt. Sokmindent másképp gondolok mint ami a norma. 

Dumbo ?? Nem mondasz semmit? Miért nem?

Dumbo, te fiú vagy vagy lány? 

Én megértelek, de azért ennyire nem lehet általánosítani. Szépen néznénk ki, ha mindenki undorítónak tartaná, és aszexuális lenne. 

Ettől függetlenül, azt írod, hogy FOLYAMATOSAN, azaz jelenleg is ????????

Családon belül ki? és hány éves vagy ???? Megértelek, ezzel kellene valamit tenni!

Velem eroszakot kovetnek el folyamatosan, a csaladban valaki molesztal, es mar nem is vagyok szexualis beallitottsagu sot undoritonak tartom a dolgot, es meg az erintes is zavar. Megoltek a lelkem es a szexualis vagyaimat. csak allati osztonok hajtjak 1-2 embert, ez olyan undorito. Es a pedofilia szornyu, mert igenis nyomot hagy a gyerekben ha egy felnott ugy kozeledik, es abnormalis. Meg akkor is ha a pedofil nem akar artani, de megis art. Lehet az a baj hogy velem is megtettek dolgokat ami nekem borzalmas emlek, es felejteni akarok. es undorito a szexualitas, mert onzo es allatias. Inkabb legyek egyedul minthogy kozom legyen a szexualitashoz. Mindent leromboltak bennem, es meg mindig azt latom a szex hajtja az embereket es onzo erdekeik. En aszexualis vagyok, igen letezik ez! Es nem akarom hogy barki hozzamerjen. En remete eletet akarok elni. 

szeretem ezeket az "és kész"- típusú magyarázatokat :DDDD

az hogy sajat faji jelleged kissebtarsaival aki ilyet tesz azt igy hivjak es kesz

Idézet tőle: kortefa

ne butaskodj

hát de most komolyan !!! el tudod magyarázni mi a különbség ??

ne butaskodj

ja és ha már témánál vayunk, valaki esetleg fel tud világosítani h miért mondják fajtalankodásnak azt amikor kicsikkel csinál valaki valamit (mint most is írtad ugye), ha egyszer ugyanúgy szexelnek. vag ymost nem értem, ill. sose értettem. hát a fajtalankodás az az ha állattal sexel valaki pl nem? na de egy fajon belül fajtalankodni? nem értem ... 🙁

ja és azért ha a nemi erőszak kapcsán objekítvek akarunk maradni, akkor a másik oldalt is meg kell említeni, azaz h kicsit túl van lihegve, és szal ez egy tökéletes fegyver a csajszi kezében mert tulképpen úgyis az van amit ő mond, bőven elég a mai magyar bíróságnak ha ő állítja és kész, máris lecsukják. Úgyhogy vagy ezen agyakorlaton kéne változtatni vagy pedig pár kitételt tenni a jogszabályba, azaz pl h a kapcsolatban élők között ne lhessen ezt értelmezni vagy házastársak, élettársak között, stb stb. Azért tök király egy helyzet, a csajszi felszedi a srácot felviszi magához, sexelnek egyet, aztán másnap megzsarolja h elment orvoshoz látletetet vetetni és ha nem fizet havi X Ft-ot, akkor feljelenti. ennyi. Azért nemááá, meg ezen a Damu-féle ügyön is ki voltam akadva ... hát mi az h kapcsolatban élnek és akkor aza ribi meg kitalálja h őt megerőszakolta? hát könyörgök, miért hagyta? miért nem ment el máshova ha tényleg annyira xar volt vele minden? miért aludt vele egy ágyban és stb stb? most nem? szal ez se tiszta na, meg kell vallani, ez a csajoknak egy baromi jó visszaélési lehetőség, és valahogy véget kéne vetni a játéknak. 

Hát ez jó kérdés na. mert tényleg vannak kivételek, aztán ezekneka kivételenek az aránya elég érdekes sokszor, szal én azt látom, h aki nem csinált nagy cirkusz ebből akkor se, annak nagyobb korában se lesz problémája és legyint rá. megtörént és kész, elfelejtve. Sztem sokkal nagyobb gáz, amikor pl ezt jól felfújják, aztán a pszichológu smeg jól belé beszéli h ő most igazából mennyire elki sérült, és aztán szerencsélen tényleg az is lesz még akkor is, ha amúgy semmi kihatása se lett volna a felnőtt életére az egésznek. Hát nemtom, én ennél a konkrét srácnál nem látok semmi különböset, de persze nem ismerek 100 olyat, akit gyerekkorában megpedofilkodtak, szal nemtok statisztikát felállítani ....

Azért vannak olyanok is, akik azt állítják nem hagytak bennük mély nyomot, de valójában elfojtják, és bizonyos időn belül valahogy a felszínre tör valamilyen rosszullét kíséretében.

Nyilván tudod, hogy a gyermekkorban levő események meghatározzák az egész további életedet, társas kapcsolataidat, bár ez is oylan komplex dolog, itt is vannak kivételek, de valahogy mégis úgy gondolom, hogyha gyermekkorában valakit vmilyen fajtalankodás ért, az ki fog ütközni

hűű hát durva ... valaki ide hívott h nézzek szét, és nem semmi, de most mondjam azt h én is tudok ilyen esetről? nekem még elég régen egy srác mesélte h vele a nagypapája homárkodott, de már elfelejtette és mindegy, igazából nem hagyott benne mély nyomokat (szerencsére), csak hát a tény azért durva (ja ő is akkor óvodás volt, azt hiszem). De jézus, milyen agy kell már ahhoz h a saját unokáját megbuzulja? anyáámmm. hát ez tuti nem emberm és a mai napig is találkozgatnak családi összejöveteleken, szal király lehet neki ...

Kedves Nofretete!

Azért írom, hogy sok szenny rakódik rá, mert ha valaki ezeket a szavakat hallja (pedofil, pedofília), akkor leggtöbbször beleérti ebbe a gonoszságot, az ártó szándékot, az erőszakot és azt hogy valakinek nem csak vágyai vannak, de ki is elégíti azokat.

Tudatában vagyok annak, hogy a szexuális kapcsolat árt a gyerekeknek, ezért nem valósítom meg az álmaimat.

Szerintem meg a pedofil szóra egyáltalánnem rakódik szenny, mert a pedofil az pedofil.

A pedofília görög eredetű szó, a jelentése gyermekszeretet.

Manapság felnőtt emberek nemileg éretlen gyermekek iránti szexuális vonzódását értjük rajta.

A pedofília a serdületlenekhez való vonzódást takarja, a serdülőkhöz való szexuális vonzódást pedig efebofiliának hívják, de a köznyelv nem tesz különbséget a kettő között.[1]

Bár Magyarországon még nem voltak (?) ilyen irányú tudományos kutatások, a nemzetközi vélemények egyöntetűen hajlanak arra, hogy a pedofíliát betegségként kezeljék.

Ezt jelenti a pedofília hivatalosan!

Szia purify!

Elolvastam az adatlaod és engem nagyon érdekel a te nézőpontod a pedofiliáról azt írod a szóra sok szenny rakódik ... Elgondolkodtam vajon nem jogos ez hogy így van szerintem nem alaptalan nem is értem meg az ilyen embereket hogy miért meg hogy ....rengeteg kérdés van bennem erről Te pontosan hova sorolnád magad ? Nem bántó szándékból írtam elnézést a nyers fogalmazásért , ez pusztán csak kiváncsiság.. ha már megosztottad velünk ezt a "betegséged,, , remélem nem haragszol az érdeklődésemért

Üdv Nofretete

Hát? könnyű feltenni azt a kérdést, hogy miért nem tiltakoztam jobban. Mert egy gyereknek lehetett tiltakozni????? Nálunk nem. Meg ha nem is tudod mi fog történni? hogyan? Egy óvis korú gyerek, de még egy 9 éves sem fogja fel előszőr hogy miről van szó. Nekem sok esetben ez a naivitásom megmaradt.....

Talán kéne haragudnom. De nem tudom az okát, hogy miért pont engem talált meg, ls lettem erőszak áldozata nem is egyszer. Túlságosan kéznél voltam. Nem hiszen, hogy felfogta hogy mit csinál, mint ahogy én sem tudtam 9 évesen hogy most ez mi a fene is, főleg az első akalommal. Utána már tudtam mire megy ki a játék, de nem tudtam elkerülni a szitut.Akkor már tudtam hogy ez nekem rossz, és nem akarom, mégis megtörtént.

Hallottam én is arról, hogy az ilyen cselekedetek nem évülnek el, és akár most is elmehetek a rendőrségre feljelenteni az illetőt. Igen, persze - de mi van ha az illető családtag. És pl. letagadja. Mivel bizonyithatnám hogy nekem van igazam???? Még lehet az is, hogy elhinném neki hogy csak én képzelődtem. Nem akarok ilyen megalázó helyzetbe kerülni, épp elég volt a"dolgot" túlélni. Persze nem tudom mikor fogok megszabadulni ettől, talán majd ha az illető nem él. De az még sokára lesz. A fura hogy nem haragszom rá igazán, csak megállapítom hogy még ma sem tudtam túl tenni magam rajta, pedig ez már nagyon-nagyon rég történt.

 A nyakláncot életem szerelmétől kaptam, akit még mindig szeretek: egy kis ezüst dobókocka volt rajta, ami meg a szerencsehozó kabalám volt...Egyébként másnap kórházba kerültem, mert nagyon ki voltam borulva, nem tudtam abbahagyni a sírást, csak öleltem a szerelmemet, aki (férfias férfi létére) velem zokogott. Benne is rögtön a bosszú fogalmazódott meg, és hogy azonnal menjünk a rendőrségre, de én azt hiszem, nagyon megijedtem akkor, talán túl gyáván viselkedtem. Féltettem őt is, a családomat, meg magamat is. Örültem, hogy végre kiszabadultam abból a helyzetből, és sokáig nem akartam tudomást venni arról, hogy mi történt, csak vele osztottam meg a részleteket. Aztán a volt barátom hívta a szüleimet, akik bevittek arra a pszichiátriára, ahova tartozom. Nem elég, hogy a csuklóm össze volt vágva (amit még régebben csináltam), de kék-zöld foltok is voltak rajtam. A zárójelentésembe akkor ezt írták: több napi KÓBORLÁS után kisebb sérülésekkel került elő, volt barátjánál kötött ki stb. Hát szerintem ez egy kissé komolytalanul hangzik, bár az igaz, hogy arról, ami konkrétan történt, a kórházban sem voltam képes őszintén beszélni. Akkor és ott szinte sokkot kaptam-arra se emlékeztem hogy néztek ki, milyen ruhában voltak, pontosan hova kerültem stb., egyszerűen leblokkolta, kitörölte az agyam az emléket.

Jaj, olyan jó, hogy van ez a fórum, ahol ki lehet beszélni ezeket a dolgokat.  Köszönöm, hogy írtatok! <3

Értelek accatone. Az igazságszolgáltatás tényleg egy kész katasztrófa, én is tudnék még mit mesélni a rendőrökkel kapcsolatos élményeimről is de még azokat nem vagyok képes leírni ide sajnos. De majd egyszercsak erőt veszek magamon. Nagyon hozzád volt nőlve az a nyaklánc amit elloptak? Fontos volt számodra? Mert ha igen az tudom mennyire fájdalmas:(

Ezért jó kiépíteni a kapcsaolatait az embernek, hogy aztán akár bosszúra, akár bármi másban a rendelkezésére tudjanak állni ha már az egyéb szervek erre képtelenek. Írj még nyugodtan bármiről:)

 Anonyumus, köszönöm a biztatást-igazából triplán, sőt négyszeresen szemétségnek éreztem részükről: egy az erőszak, kettő a bántalmazás, három a lopás-ez a három már önmagában elég borzasztó volt, de hogy mindezt egy szinte magatehetetlen, lelkibeteg emberrel tették, aki beszámíthatatlan volt és borzasztóan szenvedett már alapból, hát ennél tényleg nincs lejjebb. De szerintem nem találták volna meg őket.Vagyis nem tudom. Nem magyarok voltak, és elég profinak tűntek. Nem mertem belekeveredni, a magyar igazságszolgáltatásban pedig sajnos tényleg nem bízom.

Ezvan, valóban egy életen át kéne kínozni őket.

accatone: nekem egy évbe tellett, mire itt írni tudok róla, de ahogy ezeket is leírtam kurvára fájt. De sztem jobb szembenézni vele sokszor, mert így könynebben feldolgozható.

Nyugodtan leírhatod hogy mi történt, nekem erőt ad. Meg szerintem a velünk ahsonló helyzetben lévőknek is.

Én speciel nem félek azoktól, mert többször bosszút álltam már , és akárhányszor meg tudom tenni még fogok is. Szerintem ne félj, mert ha van aki megvéd és segítség körülötted, akkor nyugodtan elkezdheted tönkretenni a rohadt szemetek életét, legyél bátor, a rendőrökben én sem bízom. Ők is szemét módon bántak nemcsak velem.

Hát nem csoda, hogy félsz. :S

Amit többen is írtak- egy hely, egy hangulat, egy illat, egy íz, esetemben egy nyelv hangzása is felidézheti bennünk a borzalmat, amit tettek velünk. És hiába beszéltem meg pszichológussal, barátokkal stb., van, hogy előjön, és az szörnyű,  félelmetes, szorongató érzés.

Legalább kiírod magadból. Meg itt ahogy látod másoknak is sikerült írnia erről a dologról. Gondolom nem nagyon van az ilyesmit kivel megbeszélni. Jó, hogy van ez a fórum és egy ilyen topik benne. Hát én szörnyűlködök, hogy ennyi ember van itt, akik átestek ezen. Nehéz lehet így élni, gondolom mindig fél utána az ember.

Igen, én is meglepődtem, hogy ennyien írtak ebbe a topicba. Engem is bántalmaztak, a legalávalóbb módon, és a végén még az ezüst nyakláncom is ellopták. 3 román pasiról van szó, nem vagyok  előítéletes, sem egy rasszista alkat, de azóta ha román szót hallok, mindig összeszorul a gyomrom, mert eszembe jut, hogy fölöttem is románul beszéltek. Az akkori barátom meg akarta keresni őket, és bosszút akart állni, de én rettegtem a megtorlástól, akik erre képesek, azok bármire. Nem akartam, hogy a családom, vagy a barátaim szívják meg ezt az ügyet.Nem bízom a magyar rendőrökben, a rossz tapasztalataim miatt. Na,sikerült egészen megnyílnom...

Szomorú, hogy ilyen sokakat érint. 🙁

 Engem is érint a téma. 🙁 És nagyon jó olvasni, hogy így meg tudtok nyílni ezzel kapcsolatban. Hátha egyszer nekem is sikerül...

Hát igen az biztos, hogy igazságtalan is teljes mértékben. Az ilyen emberek nem is férfiak, csak gyáva nyulak. Mert nem erő egy náluk védtelenebbel elbánni. És nem elég, hogy erősebbek fizikailag és ezt rosszra használják, hanem még többletmagukkal is cselekszenek sok esetben. Szóval sokszorosan igazságtalanok. Ha igazi férfiak lennének tisztelnék a nőket. Csak sajnos az ilyeneknek semmi sem szent. Az ilyeneket nem börtönbe kéne zárni, hanem egy életen át megkínozni, hogy megtapasztalják milyen másnak fájdalmat okozni..

Ezvan: Nemcsak szörnyű, hanem kurvára igazságtalan is az, ha valaki az erőfölényét kihasználva többször is ráront és szétver egy nőt.

Én nem kerültem kórházba, vagyis bevittek engem is, de volt annyi erőm, hogy ne mutassam meg illetve ki a fizikai fájdalmaimat. A mellkasom széthasadt, a fejemből folyt a vér, de azt a mentőben vhogy lemostuk, a szemöldököm szétrepedt, a fejemen is puklik meg nyílások voltak, és szerteszét vágások.MEg agyrázkódást is kaphattam, mert hánytam meg nagyon fájt a fejem, homályosan láttam eg ydarabig, szóval kellett volna egy kis segítség, de nagy nehezen kibírtam a fizikai fájdalmakat, van már viszonítási alapom és durvábban is elbántak már velem, illetve baleset által is sérültem már, ezért ebbe is beleedződtem és így könnyebb átmenni a fizikai bajokon szerintem.

Amit meg Nofretete írt, arról már én is elmondtam a véleméynemet, és ez az egyik téma ami úgy ki tud akasztani hogy  el se hinné az ember. Mert nyilván vannak olyan nők, meg fiatal lányok akiknek szükségük van ilyen játszmákra, hogy elismerjék a pasik őket, és ezért kihívóak és provokálják, bátorítják őket. Dehát akkor sem jogosítja fel ez sem egyetlen férfit sem, hogy brutális módon megerőszakoljon egy nőt.

Halandzsa: hát én inkább az akaraterőt emelném ki, legalábbis nekem az kell, hogy tudjak írni erről. De most olyan állaotba vagyok, hogy mindenképpen szembe akarok nézni a történtekkel és megemészteni. egyébként nem sok mindenre emlékszem az a baj. Sokat segítene ha megtudnék pár infót, pl jegyzőkönyvből h miket mondtam.

Morbid2: igen és egyszerre többen vertek, ami annyira nem is viselt volna meg önmagában a verés, mert volt már példa rá, hogy többször is verekedésbe keveredtem és meg tudtam védeni magamat. De ha egyszerre legalább 4 erős kigyúrt férfi rámront az nem fair.

mióta vagytok együtt ha nem vagyok indiszkrét?

Nincs orvosi segítségem egyedül a saját erőből jöttem ki a gödörből elkeinte sokáig szégyenkeztem , nem mertem róla senkivel beszélni aztán pár év múlva páromat megismertemaki minden elkövetett azért , h jól legyek, h felejtsek csak neki nyíltam meg mert rájött a dologra a rámálmaim miatt.

nofre, veled túl sok minden történt! van orvosi segitséged?

Ez durva. :S 

Mobid.

Igen eszméletlen állapotban kerültem be és 1x leállt a szívem , szószerint kritikus állapotba kerültem azt mondták ha túlélem az első éjszakát akkor talán van esélyem..

szerintem is idióták. 2 nap inetnziv, tejóég...

Hát azok akik így vélekednek idióták. 

Idézet tőle: EzVan

Szörnyű, hogy még meg is vertek titeket. 🙁

Igen az! Eléggé megaláztak, tönkrevágtak 1életre , ami nekem a legjobban fáj h egyes emberek úgy állították be mintha az én hibám lett volna ....Én soha nem öltöztem hivalkodón , nem voltam az a flörtölgetős tipus , én csak a buszomra vártam munka után ...Gyülölöm az olyan embereket akik őgy vélekednek h vannak áldozat tipusú nők , mert én sosem voltam az!

Szörnyű, hogy még meg is vertek titeket. 🙁

Engem is megvertek elég súlyos állapotban kerülem a kórházba 2éjszakát az intenzívosztályon voltam , ott feküdve úgy éreztem megfogok hallni

Fú, nagyon brutális történetek vannak ebben a videóban. 🙁

Köszi Halandzsa a linket! Engem ez annyira érdekel, mindig örülök, ha látok valami újat, amit még nem láttam ezzel kapcsolatban.

Oldal 1 / 2Következő