Tartalmak létrehozásához (vagy Regisztráció) szükséges.

Pszichológus Székesfehérváron

Idézet tőle: szatadri

Szatmári Adrienn

pszichológus

20-364-10-50

JUJJ ADRI!le kellene üljünk beszélgetni.talán még menthető a lelked)))

Csernus ha ingyen lenne, akkor sem kellene!!! 😛 

Valahogy úgy lehet, LM, de10 000,-Ft-os órabér??? 😮 

Idézet tőle: szatadri

Szatmári Adrienn

pszichológus

20-364-10-50

Te nem látod, hogy a poszt már egy éves? Ti idejöttök kuncsaftokat begyűjteni? 😮 

Szatmári Adrienn

pszichológus

20-364-10-50

Köszönöm!

Felhívtam, beszéltem vele, de egyenlőre úgy döntöttem, hogy Pestre fogok járni a Napkörbe. Pénzbe, utazással együtt ugyanúgy fogok kijönni. Csak szerettem volna elkerülni a hosszú utazást, mert így meg elmegy az egész napom. Aztán, ha két hónap után nem jön az eredmény, akkor Csilla.

köszönöm, viszont neked is.

találtam neked még valamit Csilláról... február 26-án idul egy drámacsoport...

https://www.facebook.com/pages/Pszichol%C3%B3gusi-Rendel%C5%91/173590899414356?sk=info

Köszönöm!

További javulást kívánok neked!

szia!

a kiugrás elég jellemző a borderline-ra (sztem) , mert vagy úgy érzem minden rendben nem kell terápia, vagy valami miatt megsértődök, félreértek vmit és akkor így próbálok menekülni a helyzetből... valami ilyesmi 🙂

Csillát anno én is ezért választottam mint "pót terap", a mai napig megvan a száma telomban 🙂

én is így tudom, illetve gondolom, h a kognitív jó/jobb szorongásnál, mert felülírja a rosszul betanult dolgokat...

a fővonal a kognitív amin megyünk, de megmondom őszintén ezen nem gondolkodtam és rá sem kérdeztem bevontunk e még valamit, mert a változásra koncentrálok és nem arra milyen módszerrel turkálunk a sötétben 🙂

az tök jó ha nem kell gyszert szedned, ebben erősen benne van a te akaratod is gratulálok! 🙂

Szia,

Köszönöm, hogy ilyen bőven és segítőkészen válaszolsz nekem:) Ritka az ilyen.

Gyógyszerre nincs szükségem szerencsére, már két éve nem szedek semmit. Előtte viszont xanax, rivotril meg egy csomó minden volt, amit szedtem hosszú éveken át. Én azért hajlok inkább a Csilla felé, mert honlapja szerint csinál hipnózist is.

Nekem a szorongás, és a fóbiák csak a problémám, és úgy tudom, hogy ezt leginkább kognitív viselkedés terápiával illetve hipnózissal kezelik. De javíts ki nyugodtan, ha tévedek.

Zsuzsa milyen terápiát alkalmaz nálad? Hogy érted azt, hogy "ki akartam ugrani a folyamatban levő terapból"?

szia!

Csilláról azért írtam,h csak lógus, mert gyszert nem írhat fel. Zsuzsa igen, én hozzá járok pánikkal, depresszióval, különböző kisebb fóbiákkal, erős szorongással és borderlineként mentem hozzá. lassan harmadik éve járok, és (bár én nem látom annyira, de azt mondják) sokat változtam. különböző helyzetekben érzem is, illetve utána amikor visszagondolok, vállon veregetem magam, h régebben nem így lett volna. 🙂 Csilla az akivel telefonon beszéltem, legtöbbször azért mert ki akartam ugrani a folyamatban levő terapból, de mindig kedvesen fogadta a hívásom. 🙂

sajnos akit írtál arról még nem hallottam, de Zsuzsát csak ajánlani tudom. remélem sikerül találnod egy JÓ szakit, mert sokat számít az ő hozzáállásuk is, nem csak a mi akaratunk. 😉

Köszönöm, a segítségeteket, nekem ez most nagyon fontos, hogy találjak valakit, aki tényleg megbízható, és nem csak a pénzre utazik.

Tulajdonképpen ez a szorongásom több, mint 10 éve fennáll. Ez alatt az idő alatt több pszichológusnál (maszeknál) is jártam, de az eredmény elmaradt. 10 év hosszú idő, úgyhogy, szertném már leküzdeni végre ezt a problémámat, a pénz most másodlagos.

Halas Csilla is vállal terápiát, legalábbis a honlapján hirdeti. Neked milyen személyes tapasztalatod van vele kapcsolatban? Nála még soha nem jártam.

Illetve van még egy állítólag nagyon jó pszichológus Szfváron Thurzó Nazira. Más fórumon olvastam róla még 2005-ben, de az ő elérhetőségét sehol nem találom. Hallottál már róla?

azt azért elmondom, h a kettő amiről először írtam, 8 ezres óradíjas..... a többit nem tudom, de sztem a gondozóban érdeklődhetsz, hátha van kedvezményes.....

Zsuzsáról itt tudsz meg többet:

http://5mp.eu/web.php?a=pszichiaterdr&o=JJUfcJkifg

http://www.egyensulyunkert.hu/

itt meg nézelődhetsz, de nem ismerem őket:

http://pszichologus.helyek.eu/telepules/Sz%e9kesfeh%e9rv%e1r

egyikükhöz járok, másikkal többször beszéltem telefonon... véleményem szerint jók és rendesek is.....

Halas Csilla (csak lógus) ... Lőrintz Zsuzsanna (áter és terapeuta).... mindkettőt megtalálod google-n, de holnapra ha kell előkeresem a többieket....