Tartalmak létrehozásához (vagy Regisztráció) szükséges.

Üzenetek Babarczy Eszternek

" legutobb meg azt magyaraztad nekem, hogy le kene innen koccolnod, mert csak art neked,"

mindjárt máshogy hangzik, mint amiket összeírkáltál itt arra célozgatva, hogy én miket mondogatok az ittlévőkről..

bár még mindig torzítás az a "nem tudsz lelépni innen" dolog, ilyet egy szóval nem mondtam, úgyhogy ne kavarj

a szavaidat meg végképp nem állt szándékomban kiforgatni, legközelebb címezd annak akinek írod, mert ha az én hozzászólásomat követi és még illik is rá válaszként, akkor azt fogom gondolni, hogy nekem írod

jelenlet


szep kis projekcio, nem mondom.......


tagadhatod a priviket, és te vagy, aki a szart kavarod. leirtam a velemenyem, hogy igen-igen leszarja az eszter a forumot. ezutan te kezdted kiforgatni a szavaim es vitatatkozni, tagadni, stb.......


vicces, hogy mindenkire ezt irod, van jobb elfoglaltsagod, kozbe pedig egesz nap itt szenvedsz. legutobb meg azt magyaraztad nekem, hogy le kene innen koccolnod, mert csak art neked, de nem tudsz....szoval a sajat problemad te old meg, es ne ugy, hogy azt masokra vetited


szornyi. epp ez az, hogy nem kotelezo semmi, csak ha mar valaki vallal valamit, akkor azt normalisan


ennel erthetobben nem tudom mar leirni, tovabbi jo szokiforgatast es szenvedest neked, jelenlet. na ez az, amire nekem tenyleg nincs semmi energiam. idiotakkal nem foglalkozom, na jatszd tovabb a hulyet. ez vagy te

inkább kihagynám, szóra sem érdemes

Szerintem nincs gond a vélemények ütköztetésével, de azt úgy is meg lehet tenni hogy ne aprítsátok egymást.

Idézet tőle: nett

dicsergetni, persze. latod? pont errol beszelek. a kozosben dicserketsz, privatban meg fordulsz 180 fokot.

legy bator. ird le az oszinte velemenyed, ide, ahol mindenki latja.......biztos nem az lesz, amit nekem irtal privatba. te is tudod nagyon jol, mirol beszelek, de jatszd nyugodtan tovabb az artatlant

szanalmas vagy, es okosabbnak hittelek

Ja, és nem hiszem, hogy bármit is le kellene írnom vagy megmagyaráznom neked.

Úgyhogy ehhez nyugodtan tarthatod magad, innentől max átnézek rajtad eme szarkavarásod miatt, akármit is hazudozz össze itt rólam:D

további jó vergődést neked, van értelmesebb elfoglaltságom:D

kavard a szart, nem is te lennél, ha nem tennéd

dicsergetni, persze. latod? pont errol beszelek. a kozosben dicserketsz, privatban meg fordulsz 180 fokot.


legy bator. ird le az oszinte velemenyed, ide, ahol mindenki latja.......biztos nem az lesz, amit nekem irtal privatba. te is tudod nagyon jol, mirol beszelek, de jatszd nyugodtan tovabb az artatlant


szanalmas vagy, es okosabbnak hittelek

1. ha olvasod sorban a hozzaszolasokat, nem nehez rajonni, de tenyleg nincs mit ezen magyarazni, ha nem erted, nem erted


2. mint mondtam, nem tudom mi az oka, biztos van mas dolga, mint mindenkinek, meg problemaja, itt a lenyeg az, hogy AMIT VALLAL, AZT TELJESITSE. ha a munkahelyen eltunok szo nelkul, azt nem tudom, hogy dijaznak...de ezt se ertsd, ha nem akarod


4. ki mit lat egy kritikaba, meg lehet magyarazni rombolonak, vagy epitonek is. te dontesed, mikent veszed, en abba nem tudok beleszolni.


5. most persze, hogy nem vallalod, amit privatban irtal a gyalirol es a buralakokrol is....de ez is a te dolgod, teged minosit, hogy nyalsz keresztbe


osszessegeben pedig, tovabbiakban nem all szandekomban, hogy a szavaim kiforgatasa utan meg magyarazkodjak. azt nezel ki belole, amit akarsz. nem is latom ertelmet innentol kezdve reagalni neked.


na bofogj meg be valamit ra, egeszsegedre

Lehet azért tűnik seggnyalásnak számodra nett, mert együttérzek velük. Tudom mennyi munka egy ilyet összehozni, ennyi.

De szívesen mennék a te oldaladra is dícsérgetni azt:D

Idézet tőle: nett

jelentlét

látom kezdesz zsidó zsura hasonlítani

1. a 'na mondd meg neki' mivel ez üzenetek babarczy eszternek c. topik, nem nehéz kitalálni, kinek szólt.

2. babarczy utolsó belépését láthatod, mikor volt. nem kell túlozni, nem a nap 24 órájára gondoltam, de ha egy pályázatot elnyersz,az nem csak abból áll, hogy megcsinálod belőle a dolgot, és teszed a pénzt a zsebedre, hanem fenntartani is kell. ő pedig, mint látni, szarik bele, ha már 1 hónapja erre sem járt. mielőtt pedig erre azt vakkantanád, hogy neki is vannak problémái, dolga, stb...az is oké, bizonyos szintig. vagy ha ilyen van, akkor valahogy tudná biztos jelezni, legalább annyira méltatni a fórumozókat.

3. a gyalis szobát azért nem csinálom, mert én ha vállalok valamit, ha belekezdek valamibe, azt vagy maximálisan csinálom, vagy sehogy. és igen, nincs rá időm, egyáltalán! másrészt ott a zsidó zsu valamiféle konkurenciának venné, és erre meg főleg nincs időm, sem energiám. és ami a legfontosabb, nem is áll szándékomba ilyennel foglalkozni, majd max nyugdijas koromban.

4. elég gyerekes és szánalmas a kritikát úgy lereagálni, hogy 'miért nem csinálsz te? vagy hogy pl.'ha nem tetszik, el lehet menni'

5. nem tudom, mire jó neked, hogy adod itt a szentet, és nyalod a seggét, de egészségedre. magadat minősíted a nyelvcsapkodásaiddal.

6. mint mármondtam, koccolj rólam, minden jót!

1. Nem volt egyértelmű, hisz nem látszott kinek címezted.

2. Honnan tudod mi az oka annak, hogy nem néz be ide?

3. Ehhez nincs mit hozzáfűzni.

4. Ha nem romboló és egyéb célja lenne a "kritikának", hanem valóban az építő jelleg, akkor lehetne mást is reagálni rá. De erre mit? Max azt, hogy nem reagál rá az ember és valószínűleg ez lenne az okosabb döntés a részemről.

5. Nem nyalom senki seggét, én így gondolom.

6. No comment.

jelentlét


látom kezdesz zsidó zsura hasonlítani


1. a 'na mondd meg neki' mivel ez üzenetek babarczy eszternek c. topik, nem nehéz kitalálni, kinek szólt.


2. babarczy utolsó belépését láthatod, mikor volt. nem kell túlozni, nem a nap 24 órájára gondoltam, de ha egy pályázatot elnyersz,az nem csak abból áll, hogy megcsinálod belőle a dolgot, és teszed a pénzt a zsebedre, hanem fenntartani is kell. ő pedig, mint látni, szarik bele, ha már 1 hónapja erre sem járt. mielőtt pedig erre azt vakkantanád, hogy neki is vannak problémái, dolga, stb...az is oké, bizonyos szintig. vagy ha ilyen van, akkor valahogy tudná biztos jelezni, legalább annyira méltatni a fórumozókat.


3. a gyalis szobát azért nem csinálom, mert én ha vállalok valamit, ha belekezdek valamibe, azt vagy maximálisan csinálom, vagy sehogy. és igen, nincs rá időm, egyáltalán! másrészt ott a zsidó zsu valamiféle konkurenciának venné, és erre meg főleg nincs időm, sem energiám. és ami a legfontosabb, nem is áll szándékomba ilyennel foglalkozni, majd max nyugdijas koromban.


4. elég gyerekes és szánalmas a kritikát úgy lereagálni, hogy 'miért nem csinálsz te? vagy hogy pl.'ha nem tetszik, el lehet menni'


5. nem tudom, mire jó neked, hogy adod itt a szentet, és nyalod a seggét, de egészségedre. magadat minősíted a nyelvcsapkodásaiddal.


6. mint mármondtam, koccolj rólam, minden jót!

Emlékeztek milyen volt mikor még csak tesztelgettük a rendszert,mennyire idegennek éreztük és foggal-körömmel kapaszkodtunk a régi Búrába??Szerintem mára mindenki legalább egy kicsit otthonának érezheti:) Ami engem a régi rendszerben a legjobban megtört az az volt,mikor sok ember elment a fórumról,nem részletezném miért,mindenki tudja ,azt nehezen éltem meg ,ezt a darabot most visszakaptuk és itt vagyunk MINDANNYIAN.Ezt akárhogy is,de értékelni kell!

No.

Egy ilyen és ehhez hasonló oldal létrehozásának sokféle módja van.

Meg lehet tenni azt is, hogy csak a domain nevet meg a tárhelyet kell fizetni,
ez évi 10 ezres nagyságrend. Viszont cserébe el kell viselni hogy az oldalon reklámfelületek vannak elhelyezve.

Itt nincs ilyen,  ezért nyilván pénzbe kerül. Hogy mennyibe, azt én nem tudom.

Szerintem ez így már klasszisokkal jobb mint a régi Bura. Mondjuk lenne még mit finomítani rajta, megpróbálom Gábort elérni. A Bajaink az új rendszerrel topikba gyűjtsétek a kéréseket és javaslatokat, ötleteket.

Amúgy... akármilyen is lenne, mindig akadna akinek nem tetszik az oldal technikai működése, a moderáció, vagy éppen a kinézet, a "dizájn"... Kompromisszumokat kell kötni.

Idézet tőle: nett

ez az

mondd meg neki

amugy nem tudom min lepodsz meg, eszterke leszarja a forumot. jol lathatoan

Bizonyára te itt ülnél 7/24 és azt lesnéd kinek a problémáját hogyan oldd meg:D

Miért nem csinálsz egy ilyen oldalt?:)

Miért nincs meg a gyaloglós szobád pl? Az azzal járó felelősség és munka pedig csak töredéke egy weblapénak.

Idézet tőle: Vippa

Eszter, bocs a kirohanásaimért, DE arra is magasról tettél, rengetegen elmenekültek a fórumodról, mert hagytad és eltűrted, az ezt megelőző fórumon szinte minden megtörténhessen. Indoklásként a kevés lóvé a fórum üzemeltetésére számomra NULLA jelentőséggel bírt.

A feljelentésed x nick ellen, szinte semmit nem ért, azóta is köszöni szépen, jól van.

Ezzel be is fejeztem a fórumodon a társalgást.

"Indoklásként a kevés lóvé a fórum üzemeltetésére számomra NULLA jelentőséggel bírt."

Te nem nagyon moderáltál még akár egy 50 fős oldalt se ugye? Itt még azon moderátorokat is kikezdik, akik önszántukból ingyen próbálnák tenni a dolgukat.

De szerintem ha összedobjátok a lóvét 5-10 fizetett moderátornak teljes munkaidőben, 3 műszakra (havi másfél milla, mert kétlem, hogy kiló alatt bárki is elvállalná ezt), akkor majd lehet jobban moderálva lesz.

Bár lehet fizetőssé kéne tenni az egészet és akkor ki tudnák elégíteni az igényeiteket:D

De addigis nyugodtan küldhetitek az adományokat!:D

"havi másfél milla, mert kétlem, hogy kiló alatt bárki is elvállalná ezt"

Ja és ehhez még annyit, hogy aki előjött itt nemrég azzal az 5 millióval, az nyugodtan elgondolkozhat rajta mire elég ennyi pénz.

De szerintem inkább örüljetek, hogy van egyáltalán ilyen oldal, ahova leírhatjátok a problémáitokat. Már az is sokat fog jelenteni az üzemeltetőknek.

Én azt veszem észre, hogy itt elég sokan csak fikáznak nulla empátiával.

Próbáljatok meg üzemeltetni egy fórumot, pláne egy ilyet, aztán meglátjuk nektek hogy fog menni és miként lesztek képesek ennek a szintnek akár a tizedét is hozni.

Aztán utána majd elgondolkozhattok azon, hogy lehetetlen megfelelni mindenki igényeinek, kéréseinek.

ki mondjon mit kinek?:D

ez az


mondd meg neki


amugy nem tudom min lepodsz meg, eszterke leszarja a forumot. jol lathatoan

Eszter, bocs a kirohanásaimért, DE arra is magasról tettél, rengetegen elmenekültek a fórumodról, mert hagytad és eltűrted, az ezt megelőző fórumon szinte minden megtörténhessen. Indoklásként a kevés lóvé a fórum üzemeltetésére számomra NULLA jelentőséggel bírt.

A feljelentésed x nick ellen, szinte semmit nem ért, azóta is köszöni szépen, jól van.

Ezzel be is fejeztem a fórumodon a társalgást.

Nem érdekel a technikai háttér és pont. Megígért valamit, és még arra sem vette a fáradtságot, azt mondja, bocs, ezt az ígéretemet nem tudtam teljesíteni. Ennyi.

Más: Ezeket a szemromboló, undorító halványsárga szövegmezőket sem tudták még megváltoztatni, pedig erre is ígéretet kaptunk, megváltoztatják majd.

Ne ígérgessenek semmit, s akkor nincs min feldühítenünk magunkat!!!!!!!

Gondolom jóindulatból, szeretett volna megtenni mindent. Tudod a fejlesztések során sokszor csak utólag derül fény ilyen problémákra. Csak ehhez szükséges lenne, hogy lásd a technikai hátteret.

De ismétlem ez még mindig csak az én feltételezésem, amíg nincs megerősítve a részükről.

Jelenlét, tökéletesen tisztában vagyok azzal, Eszter nem informatikus, viszont ő a fórum üzemeltetője, lassan 2002. óta, s bár nem szoktam randán nyilatkozni, most mégis azt kell mondanom, akkor mi a büdös francért ígérgetett fűt-fát mindenkinek, az új búra fórum ilyen meg olyan lesz?????????????????? (Borzasztóan dühös szmájli)

Idézet tőle: Vippa

Idézet tőle: jelenlét

Idézet tőle: Vippa

Szia Eszter!

Érdelődni szeretnék, a régi búra fórumról átkerülnek-e majd valamikor az általunk kért topicok?

Köszönöm.

Nem hiszem, hogy ezt problémamentesen és/vagy egyszerűen meg tudnák oldani(ha lehetséges egyáltalán) hisz az a régi rendszer volt, egy másfajta adatbázis felépítéssel (gondolom). Ez meg egy új rendszer egy megint más adatbázis struktúrával.

De majd elmondják ők, ez csak az én feltételezésem/meglátásom, csak hogy értsd milyen okokból kifolyólag nem lehet ez számukra egyszerű. Én biztos nem szívesen szívnék ilyesmivel.

Ezzel én is tökéletesen tisztában vagyok, DE mi a túrónak ígérte meg Eszter, ha egyszer már akkor is pontosan tudta, ez majd technikailag kivitelezhetetlen lesz????????????

Részemről nem kértem a Nosztalgia topic áthozatalát ide, viszont többen kérték pl. Dilidagonya topicját, és még sorolhatnám hosszan, mely topicok áthozatalát.

Ne vetítsük  azért előre, mert egyáltalán nem biztos, hogy így van, de tudtommal Eszter nem informatikus.

Idézet tőle: jelenlét

Idézet tőle: Vippa

Szia Eszter!

Érdelődni szeretnék, a régi búra fórumról átkerülnek-e majd valamikor az általunk kért topicok?

Köszönöm.

Nem hiszem, hogy ezt problémamentesen és/vagy egyszerűen meg tudnák oldani(ha lehetséges egyáltalán) hisz az a régi rendszer volt, egy másfajta adatbázis felépítéssel (gondolom). Ez meg egy új rendszer egy megint más adatbázis struktúrával.

De majd elmondják ők, ez csak az én feltételezésem/meglátásom, csak hogy értsd milyen okokból kifolyólag nem lehet ez számukra egyszerű. Én biztos nem szívesen szívnék ilyesmivel.

Ezzel én is tökéletesen tisztában vagyok, DE mi a túrónak ígérte meg Eszter, ha egyszer már akkor is pontosan tudta, ez majd technikailag kivitelezhetetlen lesz????????????

Részemről nem kértem a Nosztalgia topic áthozatalát ide, viszont többen kérték pl. Dilidagonya topicját, és még sorolhatnám hosszan, mely topicok áthozatalát.

Idézet tőle: Vippa

Szia Eszter!

Érdelődni szeretnék, a régi búra fórumról átkerülnek-e majd valamikor az általunk kért topicok?

Köszönöm.

Nem hiszem, hogy ezt problémamentesen és/vagy egyszerűen meg tudnák oldani(ha lehetséges egyáltalán) hisz az a régi rendszer volt, egy másfajta adatbázis felépítéssel (gondolom). Ez meg egy új rendszer egy megint más adatbázis struktúrával.

De majd elmondják ők, ez csak az én feltételezésem/meglátásom, csak hogy értsd milyen okokból kifolyólag nem lehet ez számukra egyszerű. Én biztos nem szívesen szívnék ilyesmivel.

Szia Eszter!

Érdelődni szeretnék, a régi búra fórumról átkerülnek-e majd valamikor az általunk kért topicok?

Köszönöm.

Koszi a valaszodat  es annak orulok , hogy fogalalkoztat a tema meg annak is , hogy kedveled az erdelyi embereket.

Én nagyon szeretem az erdélyi embereket és nagyon hiányzik Erdély:(

Én nem vagyok ebben otthon,nem vagyok jogász sem pszichológus,de találtam egy oldalt,ami talán mintának ,elindulásnak jó lenne,adhat esetleg hasznos információkat.

Igaz ez magánalapítvány létrehozásáról szól,mit ügyvéd készít és hitelesít.

Biztos vannak a minisztérium általi pályázatok,amiket meg lehet pályázni,fú nem tudom,megnézem.

http://www.agotaalapitvany.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=53&Itemid=8

Csak erdekeltek volna az otletek ,mert az  Esztrnek van tapasztalata benne ,egyebkent koszi ,hogy valaszoltal

de attol meg ugy gondolom ,hogy Magyarorszagot baromian nem erdekli ,hogy az erdelyi magyarok mit kezdenek a lelki eletukkel

Ha otleteket kapok ,es utbigazitast akkor elhiszem ennek az  ellenkezojet

A magyroknak faj erdely ezt sokszor halottam ......de amit sok esetben tapasztalok nos arrol nem beszelnek

 

Tetszik az ötlet, hajrá.

Én meg egyre azon gondolkodom, hogy igazából tényleg fel kellene építeni egy védőnői és pszichológusi csapatot, akik a gyereket árgus szemekkel őrzik, kimennek családhoz látogatni, elbeszélgetnek a szülőkkel, segítenek nekik, mert az nem igaz, hogy könnyű egy pici gyerekkel bánni!!!!!!!!!!!!!

és ha valami gixer csúszik a dologba, akkor még nehezebb lesz aztán...

és a gixer áltatlábna becsúszik. majdnem mindenütt, úgy, hogy nem is vesszük észre.

szakemberek meg simán látnák, hogy hol lehet baj, és ott segíthetnének!!

 

nekem meg egy ilyenhez lenne kedvem!

de most előbb még kicsit óvónéni vagyok!

🙂

Szia mindenkinek.

Nem tudom hova irjak le ,nehany kerdest es gondolatot ami megfogalmazodott  bennem.Ott ahol elek nem sok lehetoseguk van arra ,hogy a pszihatria osztalyrol kikerulve megfelelo utogondozasban reszesuljenek.Nem beszelve arrol ,hogy igazan jo szakemberek nincsenek ezen a teren (mas teren sem).Akik vannak mar nagyon kioregedtek es nyugdij elott vannak beszelek itt 35-40 ev eltoltoltott idorol e szakteruleten.Egy szemelyrol van tudomasom aki vegez csoporterapiat megfelelo hozzaertessel csillagaszati aron .A korhazban nem letezo fogalom az individualis terapia illetve  a kozossegi terapiak ,a ket megnevezest gyujtofogalomnak jelolnem meg ,mivel rengeteg fajta terapiat foglal magaba,meg nem is vagyok szakember.A gyogyszerek kivalasztasa es dozisok kiserletezese szamit itt kezelesnek.Sok szemely mar nagyon kritikus allapotban jut be korhazakba ,es ugy gondolom ha megfelelo preventiv terapiara jart volna 100 esetbol 60 -van valoszinuleg nem ott vegzi.Szoval hogy lehet elinditani egy ilyen palyazatot ,ugy erdekelne. Neztem az osszeget amit csupan egy site kapott , nem rosz penz.Korulbelul 3 millio forint eleg lenne , hogy ne egy internetes oldalt csinaljak itteni viszonylatokban hanem onsegito csoportokat hozzak letre pszihologus vezetesevel.Nem csupan egy pszihologus kellene hanem ketto egy roman es egy magyar anyanyelvu.Hiszem ,hogy lenne ra igeny ,mert tudom ,hogy azert az osszegert amit kifizetsz egy olyan helyen ahol a terapeuta maganpraxisat gyakorolja , nem szan rad tobb idot 15 percnel itt pszihaterekrol beszelek..Szoval ugy 3 millio forint kezdetnek eleg lenne ahoz ,hogy heti ket alkalommal ilyen tipusu fogalalkozasokat hozzanak letre.Jobban hiszek az emberkozpontu gyogymodokban mint a gyogyszeres kezelesekben ,illetve fontosnak tartom a gogyszeres kezelesek ilyen tipusu kiegesziteset,Nagyon sok ember a sulyosabb gondokat megelozhetne beszelgetesekkel arrol nem beszelve ,hogy a kozosseg tamogato erejet is kapna. Szoval , hol kellene kezdeni?

Ja, itt van a srómanja.

Eszter légyszíves írj nekem választ amint tudsz,mert írtam privit egy fontos dologgal kapcsolatban.köszi

Eszter sincs mindig a toppon...és attól,h nem látjátok, itt van...

Én ilyen cikkekre gondoltam,ami tudományos ,igaz nem mindegyik tölthető le ,e pl igen:

http://focus.psychiatryonline.org/cgi/reprint/4/2/244

Ez a BPD-ről szól. Van könyv is nagyon jó,de nem minden oldalt ad be és minden nap mást.

semmit


na én ennyi voltam

nem tudom igaz-e vagy sem, de mit akarsz ezzel mondani?

babarczy esztert, mint látjátok, nem igazán érdekli a bura....

újabb pszichiátriai kézikönyvről szóló cikkek

http://index.hu/tudomany/2011/03/09/mik_azok_a_pszichiatriai_betegsegek/

http://index.hu/tudomany/2011/03/09/a_legvitatottabb_pszichiatriai_zavarok/

Eszter milyen szövegek fordítására gondoltál?

Linkeld be légyszi:)

köszi

-

...van remény?:)

http://www.origo.hu/tudomany/20110226-a-psziches-betegsegek-hattereben-testi-betegseg-allhat.html

uzenet szatmari marianak 2010:

sokkoljanak teged egy kicsit, jo?

inditsuk ujra a nappali hazat, jo?

 

 

http://index.hu/tudomany/2011/02/08/ujabb_agyi_molekulat_talaltak_a_depresszio_hattereben/
 

  •  

Kellemes a hangulat itt:)