Tartalmak létrehozásához (vagy Regisztráció) szükséges.

Kis Kedvenceink

ElőzőOldal 3 / 3

Ma elfutottam egy kutyafuttató mellett, és egy Kleó-féle kutyu elkezdett velem párhuzamosan futni. Persze 3x visszajött és előnyt is adott, de mind a 3x simán lehagyott 😀 cuki volt, a futtató végéig eljött - ami egész hosszú.

Idézet tőle: Gácsi Krisztián

na visszatérve nem "akarom" z. t halatni de idén 7 éves

Nekem volt egy macskám. 18 évesen ment el. Lélekben fel kell készülni, hogy bármikor átkelhetnek az örök vadászmezőkre, de sosem lehet tudni, nem feltétlenül hozzák az átlagéletkort 🙂

ha lerágták csontig

húsmentes kutya is van?

Van már húsmentes kutyatáp IS. :((

Szegény kutyák, a kutya nem hülye.

Vega nő: a kutyám is vega lett és nem fordult vissza!

Műsorvezetők: kérdezzük meg a kutyát, mit választ (husis kutyakaja / zöldség).

😀

A kutya kizárólag zöldséggel etetése = állatkínzás.

Húst nem eszünk, de a kutyák éheznek... tisztelet a kivételeknek.

Ezzel az állatvédősdivel is teli lett a hócipőm. Ua., mint itt bármi másban (pl. sport), egymásra sárdobálás, lenyúlás... fúrás-faragás.

Na de úgy karakteres, fajtajelleget ad... egy hosszú fülű közép-ázsiai? H néz mán ki? Csak egy porc... Nem mint a muzsik, h kitépi. Jó-jó, itt nem harcol medvével.

milyen füüüül?

sose vágnám be semmilyen kutyafülétse  ha erre gondolsz

Szeretnék még 1x nj.-t, Wagnernek v Kirkének fogják hívni...

mali jó kutya, boszi is, de nálam akkor is csúcs az nj. hiába, egy régi típusú, 60 kilós nj.-vel növögettem fel

Dobik: 13, 11. Nj. 11. A többieknél más "baj" volt. Legalább 3-4 éve lehet, egészséges kutya.

Na, fül???

különben imádom z karakterét és mindig azt mondtam nekem mindig malim lesz és mindig z nek fogják hívni heart

na visszatérve nem "akarom" z. t halatni de idén 7 éves

már fröccsöt prédikálok

ráadásul elekotronyos bottal (hányós szmájli)

2 perc elég volt... hülyék ezek, nem normálisak... félelmi-agresszívvé nevelni...

na leltem egy videót hogy mit tesz a nevelés ha helytelen

itt vannak ezek a 90 kilós kutyák és egyszerűen elzavarják őket

 

német és amerikai őv.-k, juhászkutyák, terrierek

de egy ilyen azori kell, viszont a portugálok nem engedik kihozni, sajnos oda kell(ene) költöznöm... Azorin élnék, mitnemondjak. nincs ilyen hideg tél sem

Képzeld, milyen élmény lehetett a f.szinak laughlaughlaugh átnevelő tábor.

Na, kupírozott füllel?

marhajó 🙂

Volt kolléganőm beszerzett egy szent-bernáthegyit – egy puli mellé. Ő is +90-esre nőtt, ami még nem lett volna baj. De a puli megtanította házat őrizni. 

A. barinőjénél volt 9 mentett qty, köztük 2 ridzsi. Osztán arra ért haza, h az almafáján dekkolt egy hapsi szakadt gatyában, vérző lábbal, körülötte acsarkodott a 9 kutya. – Jó ember, magának nem mondták, h 9 kutya van itt? – Én még új vagyok...

még egy jóficsa...

a topik indito hsz (is) el@szodott :crying

orosz származásról nem tudok

de orosz nekem is még kötelező volt

"gorkijra" is jártam

külön óra volt oroszból a suliban tanítás után

mostanában ez (is) az egyik kedvenc számom:

 

hol látom a topicindítót???

már itt vok, de lásd még kajatopic

szóval a nagytestű kutyáknál jártunk wink

állatbarát topik

ElőzőOldal 3 / 3