Tartalmak létrehozásához (vagy Regisztráció) szükséges.

Asszociáló topik

 sok hó

Lajka

Tolsztoj

 

rohadék

front

bolondság 🙂

boldogság triplánblush. Miért ment ez 3-szor?

boldogság

 

boldogság

 

boldogság

 

az élet játéka

https://moly.hu/konyvek/eleanor-h-porter-az-elet-jateka

játék

élet

 fájdalom

bánat

méltányosság

  magányosság

 

elvonultság

gyász

fekete

varjú

inteligencia

halál(i)

 Hideg wink

béka

 Bányász 

 

NEM BÍROM KI IDETESZEM  A BÁNYÁSZ HIMNUSZT

 

szerencse (fel)

  rétes

mese

Dr. Bubó

Kezdés

minden percben!

Feltámadás

allah akararta

mohamedán

 

Vallás

Ámen.

Setapálca a reklámok azért jönnek hogy naponta párszor rájuk kattintva segítsd a búra oldalának az üzemeltetésést mert ezért kap az oldal egy kicsiny zsebpénzt merthát kattingatni senki nem szeret elbasszuk az időnket haszontalan dolgokkal de nincs a nap alatt 6 percünk hogy valamelyik szarra rákattintva segítsünk Eszteréknek. Nem ide csak a ganét pakoljuk ki sírunk olyanok közt akik nem taszítanak ki akik segíteni próbálnak egyáltalán van egy hely ahol ha írsz többen elolvassák nem biztos hogy tudnak rá reagálni én sem tudtam neked írni biztatót a krízisben de fájt a szivem érted. Megértem, hogy bosszant azt is megértem hogy irritál de van havi 100000 ezred segíteni a búra fenntartásában? Azonnal eltünnének a köcsög reklámok.

Voltam több 100 ezres ha nem milliós tagságú oldalnaka CH-nak a módija azt sem tudták fentartani pedig mindent kipróbáltak, de a nép még kattintani sem volt képes és sírt hogy mi lesz vele CH nélkül.  hogy megmaradjon a topik ezért a soraidra az asszociációs szavam

SEGÍTÉS

 

Ezt nem ide kellene irni de nem talalom a helyet.engem rettentoen bosszant es idwgesit ez a sok reklam ami bejon a bura oldalan meg a hirdetesek meg hogy 6 dolog isten letezesere stb..nagyon irritalo...basszus...

rettegés

mozdulatlanság

kötél

halál

nővérszálló

köröm sérülés ( kevés volt a pálinka célzóvíznek)

bor, pálinka

has

fájt

hiányzott

mint egy falat kenyér