Tartalmak létrehozásához (vagy Regisztráció) szükséges.

Párterápia

Én semelyiket nem akarom, hogy közben sérüljön vagy ha külön megyünk. Eddig nem volt elégszer boldog sajnos és olyan öröm tölti el, amikor szeretetet lát köztünk:( A szívem szakad meg.

De Te is tudod,hogy egy feszült légkör teszi tönkre legjobban a gyerek norm.fejlődését!Hú,arra emlékszem egész kicsi korom óta,hogy sosem tudtam,lesz e cirkusz otthon vagy nem!Ekkor kezdtem el szorongani,aztán már minden este befogtam,a,fülemet,úgy aludtam el.Pedig nagyon szerették egymást anyámék,tudom!Ti legalább megpróbáltok változtatni,segítséget kérni.Mire anyámék végre elváltak,kb.10/éves lehettem,már nagyon szorongó,stresszes,később pedig bordika lettem.

Hogy most is itt játszik velem a baba, mert anya meséje nem érdekli? Ki fog vele játszani ilyenkor? Elképzelhető, hogy az én világom teljesen más attól ami van, de akkor én nem akarok ebben a fosban élni.

Idézet tőle: parrot

Te meg nem akarsz semmit szedni,gondolom!A párod szed valamit?

Nem szedünk én néha frontint ha pánik van, bár rég volt. Rá egyszer egy pszichiáter húzott bipolt. Akkor elkezdett szedni valamit, de aztán abbahagyta, mert rosszul volt tőle.

Te meg nem akarsz semmit szedni,gondolom!A párod szed valamit?

Idézet tőle: parrot

S mikor kezditek a párterápiát?Nyilván az új szakembernél...

Két választás van, van egy terap, akit az ő terapja ajánlott, kellően képzett szakember, pszichiáter is egyben, elvileg nem gyógyszerez, egyelőre nem válaszolt a megkeresésre.

Meg van egy amit itt kaptam a búrán és elvileg ők is jók a férjével, csak ott már szóba jöhet gyógyszerezés, stb.

S mikor kezditek a párterápiát?Nyilván az új szakembernél...

A terapiat persze en eroltettem ra..

En nem tudom mi van, most mondtam, hogy oke, elmegyek, elkoltozok. Erre: elmehetek ha akarok de o most nem igy tervezett, hanem ugy, hogy akkor elmegyunk a terapiara. Napi szinten mozog ez ide-oda.

parrot, de parod gondolom nem bantott soha

Minnyá átmegyek!

Idézet tőle: parrot

 

Lelkileg kötődtem,s kötődöm hozzá!Egyszerűen tudom,más már ezer éve kidobott volna ezekkel a kiszámíthatatlan hangulatingadozásokkal.A feleséged is rájön !ajd,nem lesz boldogabb,mert saját magát viszi át a másik kapcsolatba,ua.problémákkal.Nem hiszem,hogy teljesen rendbe jönne,az biztos,hogy te imádod!Amíg egy,másik nő nem jön az életedbe!De ehhez neked is ismerkednek kell,ami nyilván most nem megy!Körömszakadtáig ragaszkodsz a párodhoz!Tudod ,mi szokott néha bevállni?Csak engedd el,mintha nem is zavarna!Vajon mit tenne?

Kozonyos felem sajnos. Felszabadulna, ha nem lennek itt.

 

Lelkileg kötődtem,s kötődöm hozzá!Egyszerűen tudom,más már ezer éve kidobott volna ezekkel a kiszámíthatatlan hangulatingadozásokkal.A feleséged is rájön !ajd,nem lesz boldogabb,mert saját magát viszi át a másik kapcsolatba,ua.problémákkal.Nem hiszem,hogy teljesen rendbe jönne,az biztos,hogy te imádod!Amíg egy,másik nő nem jön az életedbe!De ehhez neked is ismerkednek kell,ami nyilván most nem megy!Körömszakadtáig ragaszkodsz a párodhoz!Tudod ,mi szokott néha bevállni?Csak engedd el,mintha nem is zavarna!Vajon mit tenne?

Vagy volt olyan, amikor mar tenyleg csak kozonyt ereztel iranta?

Idézet tőle: parrot

50373,bocs,hogy itt folytatom!Mi olyan párterápiára mentünk,ahol a terapeutát már régen ismertem,magyarán a saját terapomhoz mentünk el.Hú,addigra ,mint jó borderline,tökéletes manipulációval minden sz-t elmondtam a páromról,persze az én szemszögemből!Nagyon szemét voltam,de mostmár belátom.S áldom az eget,hogy mellettem maradt,s máig együtt vagyunk.De nekem kellett belátnom,hogy igen,sáros vagyok,kiforgattam a szavait sokszor,túlreagáltam a helyzeteket.Érdekes,azóta,kb hat éve itthon tök jól vagyok.

De gondolom te nem tavolodtal el tole ennyire, o nem bantott ennyire, stb.

 

50373,bocs,hogy itt folytatom!Mi olyan párterápiára mentünk,ahol a terapeutát már régen ismertem,magyarán a saját terapomhoz mentünk el.Hú,addigra ,mint jó borderline,tökéletes manipulációval minden sz-t elmondtam a páromról,persze az én szemszögemből!Nagyon szemét voltam,de mostmár belátom.S áldom az eget,hogy mellettem maradt,s máig együtt vagyunk.De nekem kellett belátnom,hogy igen,sáros vagyok,kiforgattam a szavait sokszor,túlreagáltam a helyzeteket.Érdekes,azóta,kb hat éve itthon tök jól vagyok.

A súlyosabbat úgy értem, hogy egy kölcsönösen súlyosan bántalmazó kapcsolatban vagyok.

Nálunk súlyosabb a helyzet, úgyhogy ha kipróbáltam valamelyiket, akkor már tudom mondani neked is, hogy jó-e.

Párterápián mi is gondolkodtunk:

A barátnőm és én szexuális életével van baj. Nem mindig elég ő, és megkívánom hogy más lányokhoz menjek (fizetett). Nem szoktam elmenni, de egyszer elmentem. Óriási balhé. Utána napokig tart kibékülni. jobb szeretném ha ő is megértené a helyzetemet, és én is szeretném ha úgy tudnék vele lenni hogy nem kívánok máshoz járni. Ehhez kéne egy terapeuta. Van más is: pl. nem érti meg sokszor az életstílusomat, hogy én lehetőségekbe gondolkodok, vállalkozásban, ő meg inkább ezt mondja: legyen biztos munkahelyem, és ne akarjak állandóan pénzen gondolkodni. Őszintén: engem ez nagyon hátráltat, hogy nem támogat, és egyáltalán nem hisz bennem. Olyat is mondott hogy ha nem változtatok, akkor lehet hogy vége. Ezt nem szeretném. Szeretném ha megértené hogy nekem fontos lenne a átmogatás lelkileg, akármilyen utat is választok. Ehhez pedig sokszor én kevés vagyok, kellene szakképzett segítség. ha valaki tud ilyesmit ami jó, érdekelne. Az ára nem számít igazából.

Szia Eszter!

Még mindig keresek, úgyhogy örömmel fogadom, ha tudsz valakit/valakiket(mert azt hiszem jobb lenne, ha dupla terapeutás dolog lenne, férfi, nő). De az sem baj, ha nagyon jó szakember és egyedül van (csak ne legyen részrehajló és ártó, sry ezek csak a félelmeim).

Idézet tőle: babarczyeszter

Szia 50373! Rajta vagyok! Még nem jeleztek vissza a kontaktjaim, elnézést.

Semmi gond, azóta már ajánlottak egy jót elvileg. De majd kiderül. Azért köszönöm.

Szia 50373! Rajta vagyok! Még nem jeleztek vissza a kontaktjaim, elnézést.

Na, valamilyen tök rejtélyes oknál fogva csak itt található meg:

csoportok

Persze, hogy nem működik, mert senki nem ír bele. 

A csevegés fülre kattintva lehet bele írni. Na, csak hogy működjön, oda írom a válaszom. 🙂

Ez a csoport nem működik vagy szét van esve. Neked van tapasztalatod ezzel az alapítvánnyal?

Szia!

Itt egy csoport! Tessék, tessék! A remek tök sikertelen csoportjaim egyike! 

https://bura.hu/csoportok/parterapia-csaladterapia

A csevgés pontra bökve akár lehet írogatni is. 

Budapesten keresed, ott is jó neked?

Van a Családi Szolgálatok Ligája Alapítvány, ők ezzel foglalkoznak. Neten megtalálod őket.

RR