Tartalmak létrehozásához (vagy Regisztráció) szükséges.

Fantazmagórikus art, Művészetek......

ElőzőOldal 2 / 2

Nem hiszem, hogy a topic címe felfogható drogreklámnak. Kül. tudatállapotokba való lájtos betekintésről szól még egy csomó más dolog (a címben is művészet szerepel). Szerintem, mint "cenzor" (...) szerint. Örülök, hogy itt tudsz beszélni végre az élményeidről, jelenlét.

én egyetértek veled csomó dologban diohejban

Idézet tőle: erdőjáró

Csak maradjon meg az elméleti pszichedelikus tartomány-jellege. Művészet, zene, vagy terápia, ezekről eszmecsere. Ne reklámozzon LSD-t véletlenül. (lényeg)

Már maga a topic is felfogható reklámnak, hol húzod meg a határt?

okééé rendben moderálás alá lesz helyezve részemről és igy maradhat.......

Csak maradjon meg az elméleti pszichedelikus tartomány-jellege. Művészet, zene, vagy terápia, ezekről eszmecsere. Ne reklámozzon LSD-t véletlenül. (lényeg)

Az én válaszomat már ismered:)

szeretnétek hogy csináljam? kezeket fel!!!!!! hogy ki? 🙂

Idézet tőle: erdőjáró

Én épp azt látom, hogy jót tesz, ezért szerintem maradnia jobb lenne. De most már befogom.

Én szeretem olvasni a véleményeidet.

Én épp azt látom, hogy jót tesz, ezért szerintem maradnia jobb lenne. De most már befogom.

nem tesz nektek jót és ez igy nem jól van..... nem azért jöttem ide hogy "többet ártsak mint használjak"........ akit meg tényleg érdekel az keressen meg priviben és értekezünk.......... oké?

mindenki megnyugtatására holnap törlöm ezt a topicot.........

Persze irogathatok mindenféle szakirodalomban megfogalmazott dolgokat, de abból kétlem, hogy valaki is megértené miről is van szó pontosan vagy milyen maga az élmény.

Hacsak nem használt már LSD-t.

Én hiába mesélek el valamit, ha nem érti meg a másik fél, mert valami tök mást ért alatta.

Bár az a tapasztalatom, hogy azokkal megértjük egymást, akik szintén LSD használók vagy voltak, azokkal meg pláne akikkel együtt csináltam:) De még ott is vannak nézeteltérések néha. Viszont sokkal könnyebb az egymásra hangolódás.

Nem tudom amúgy mennyire lehet megosztani LSD-s élményeket olyanokkal, akik soha nem csinálták, hisz ezek leginkább szavakkal leírhatatlan dolgok.

Azon felül, hogy a szavak könnyen félre vagy máshogy értelmezhetők még a használók között is szubjektív élmények vannak.

🙂

🙂

Idézet tőle: diohejban

u.i. azért van pszichiáterem is és járok terápiára is és van amikor szedek gyógyszert

de nekem ez volt a felfogásom, hát ez a skizofrénia is inkább hit kérdése mint ténykérdés, számomra, viszont hogy a skizofrénia mint nem betegség, egy átlagtól eltrérő tudatállapot létezik és annak kell tekinteni abban hiszek

nem tudok hozzászólni a témához vagy nem is merek és kevés az ismeretem is hozzá, úgyhogy ez marad egyelőre függőben részemről sorry

én tapasztaltam pozitív hatásait is az LSD-nek, olyanokat is, amiket túlzottan nem lehet szavakkal átadni

viszont nem vagyok szakember, hogy komolyabban véleményt tudjak alkotni az lsd és a különböző pszichés problémák megoldásának a kapcsolatáról

de a használata közben láttam én már embert kijönni durva pszichózisokból és téveszmékből is és láttam oda süllyedni is.

irányítottan, szakemberek segítségével nem tudom mi lehet a helyzet, de simán elképzelem, hogy sokkal egyszerűbb is lehet a kapcsolatteremtés bizonyos gondolkozású emberekkel

főleg a mindenki egy tudatban:D és akkor már meg lehet fogni egymás kezét és kijönni adott tudatállapotokból, de egyben ez is tud a hátulütője lenni, ha nem kellően stabil emberek között történik mindez, akkor kellően meg tudják kattintani egymást, elég súlyosan is akár

szóval a szeretetteli légkör alapfeltétele szerintem, a set és setting ugye

én pl azért voltam kénytelen leszokni róla, mert voltak szorongásaim, amik milliószorosára nőttek az LSD által és az eléggé oda tud csapni olyankor az embernek

Dióhéjban..... tiszteletben tartom a hitedet és az elszántságodat a dolgaid felé mert érzem hogy komoly dolog számodra..... a "gondolatolvasás" meg ironikus poén volt...... szerintem jó a humor....

miért gondolod, hogy a skizofrénián segíthet?

Dióhéjban......."rágjam a szived"...... én jelenlétre gondoltam.....igy mostmár biztosan tudom hogy nem vagy "gondolatolvasó".... de aranyos vagy....

oké 🙂

Az biztos, hogy jelenlegi állapotomban képtelen lennék LSDzni:)

privi relax..... privi...... jó?

dióhéjban.... van benne valami.....

hogy tetszenek a tetkók? megnézted?

Idézet tőle: piroslujza

mindenki saját maga dönt.........(tisztelet a kivételnek) az hogy veszélyes játék az meg benne van a pakliban szeintem...

másrészről meg akár segíthet is igen komplex esetekben, csak ezt az oldalát nem merem hangoztatni már.

"Jelenlét.... én meg hivatalosan is művészúrnak foglak szólitani mivel elismerem a graffitizést ha magas szinten van művelve....."

grw-vel, pnc-vel mozogtam egy időben, rask, rapa, hoesh, stb, a regi nagy magyarok:)

de en tenyleg nem bontakoztam ki benne annyira, max otletgazda voltam a "rosszasagban", a legmereszebbek kozott:) szoval ez annyira nem kotodik a muveszethez, de csodalom en is amiket alkottak/alkotnak

mindenki saját maga dönt.........(tisztelet a kivételnek) az hogy veszélyes játék az meg benne van a pakliban szeintem...

Dióhéjban...... Köszönöm szépen a "helyreigazitást" igazad van..... "ha már idekerültem......"  Amúgy én inkább a meditálós, tantrás tipusba tartozom ha érdekel....  🙂

Én évekig használtam LSD-t és azt javaslom, hogy ilyen szereket max nagyon stabil lelkiállapotban szabad bevenni, de jobb nem kockáztatni.

Vagy irányított terápia alatt, ha folytatnak ilyet valahol egyáltalán, de irányítás nélkül semmiképp.

Persze ha ezek nélkül csinálod az sem jelenti azt, hogy feltétlen bajod lesz belőle, csak ha badtrip van az taccsra tud tenni elég keményen. És a bad trip pedig előfordulhat gyakran.

Viszont tényleg olyanokat alkothat vele az ember, amit amúgy nem.

Csak veszélyes "játék".

http://www.tattooartproject.com/tattoo-artists/sandor-pongor/

 

Nekem eddig ő a favorit a tetkózásban.....

Sziasztok Fiúk!!! 

Úgy látom "beindultatok"...... ezt szeretem....... 🙂

Dióhéjban... szerintem nem mondassz hülyeséget.. az embereknél az egyik "behúzhatja" a másikat rossz irányba.... és nem kerül ki a körfogásból..... a művészeteknél meg kinél hogy..... akit az egyik alkotás nyomaszt.... egy másik embert meg lehet felemel és elvezeti őt a katarzishoz.... mindenkinek szive joga..... figyelni fogok hogy ha depressziv tartalmú cuccot osztok meg azt közölni fogom.....

Én nem használok semmilyen cuccot (de azért egy-kettőt kipróbálnék csak a jókislyányságom megakadájoz benne....) én ilyen látásmóddal és érzésvilággal születtem... művészi képességem a pálcikaember formályában ki is merül... de befogadó vagyok...

Jelenlét.... én meg hivatalosan is művészúrnak foglak szólitani mivel elismerem a graffitizést ha magas szinten van művelve.....   🙂

sőt a legnagyobbak között voltam, persze én nem mint művész, mert festeni annyira nem tudtam

én graffitiztem régen:D

nekem is tetszenek

Örülök hogy érdeklődést mutattok a téma iránt.

Ha van kedvetek akkor örömmel várom a posztjaitokat a témával kapcsolatban (kiegészitve: zene, filmek, akár irodalom)...prsze ha csak ti is akarjátok....

Én az a fajta ember vagyok akit általában az a dolog érint meg, ami a legtöbb embert megosztja....  Ebből szeretnék adni nektek egy kis izelitőt.......... Nem kötelező.hogy minden bejöjjön,,,,,,(nekem se tetszik minden)..... Csak kicsit "nyitni" is lehet a művészetek világa felé......    🙂

Erdekesek ,nekem tetszenek, nemelyiknek kulonos  hangulata van.

Kezdetnek egy kis könnyed Street Art.....

http://www.streetartutopia.com/

ElőzőOldal 2 / 2