Tartalmak létrehozásához (vagy Regisztráció) szükséges.

Saját Verseink

jó verset csak bánatból lehet írni...

Miért, végül is jó szándékú volt? - és tejes bűdös szájjal?

inkabb szelidebb verseket irjatok 🙂

Egy kerekes,

tejfeles

eregette erre bűzös leheletét.

Felkeltem és és lekentem neki tekintetét.

De fájt neki mint a veszedelem.

Ezért én lettem azaz elem,

aki adott neki Ibumaxot,

és szóltam neki,

kicsim rohad a fogad.

("Kicsit" szabadvers, néha meg rímmel.)

köszi, ez meg az egyik kedvencem (magamtól):


107-es és 105-ös évek


Egy lelki sükettől egy lelki pöszének


 


Fülemben 100 szirén(a) sipol


Fekete és fehér lányok jajgatnak


Beszúrták az utolsó depót istennek


Vagyis a 99 Védőoltást is felvette


Mégse volt elég


D'akujem staci, Kis Hercegnőim


Ich liebe dich, csak hagyjatok békén


 


Először arra gondoltam, fűzök némi magyarázatot is a vershez, csak nem akarok annyira személyeskedni. 🙂 Legközelebb az Örökösi lányok című versemet fogom bemásolni, csak most nincs kedvem.

Idézet tőle: roboman

Álmomban (anti-depó vers)

 

Álmomban rávertem a farkam egy pszichiáternőre, de előtte még

jól megbasztam,

pedig isten bizony nem akartam

Álmomban kinyaltam a

szoc munkásomat is, azt

mind a ketten nagyon-nagyon akartuk.

Álmomban. 🙂

Anikóval meg átbasztuk az

egész szociális ellátórendszert,

hogy álom volt, vagy valóság?

Erre már nem is emlékszem.

Még most is átbaszom őket, ahol érem...

Gondolom, ettől most Viktor

nagyon-nagyon szomorú

Gondolom, ettől most Viktor

nagyon-nagyon boldog.

Álmában.

Az álmok néha

valóra válnak 😀

Egyébként jó vers, nem az a mellébeszélős fajta, hanem lényegretörős 🙂

Álmomban (anti-depó vers)


 



Álmomban rávertem a farkam egy pszichiáternőre, de előtte még


jól megbasztam,


pedig isten bizony nem akartam


Álmomban kinyaltam a


szoc munkásomat is, azt


mind a ketten nagyon-nagyon akartuk.


Álmomban. 🙂


Anikóval meg átbasztuk az


egész szociális ellátórendszert,


hogy álom volt, vagy valóság?


Erre már nem is emlékszem.


Még most is átbaszom őket, ahol érem...


Gondolom, ettől most Viktor


nagyon-nagyon szomorú


Gondolom, ettől most Viktor


nagyon-nagyon boldog.


Álmában.

Minden pillanatban elveszítelek (fél éve)


 


Kellett neked rongybicigli


mondta az a macska és


ne gyújts rá kérlelt


szerelmemre gondolt


akinek a testén rózsák


és a lelkében kinyílt


a skizofréniavirág


minden pillanatban


érzem hogy hat


és fél év kultúrák


végtelen távolság


örökösi lányok én


már nem vágyom rátok


csak egyre


közénk áll


mindig az


abilify.

*meghajlás* 🙂

ez jó :DD

Legújabb előtti "művem":


Szerelmi négyszög és hamburger


 



Kiröhögnek a hátam mögött


A hülye skizók


Pedig nem vagyok beteg


Házasság = hirtelen halál


Igen, vagy nem? Ugyan már...


Én nem akarok már így élni


de mindenkinek lennie kell valahol


Sámándobok lüktetnek az agyamban


Vigyázat, ültetnek!


A szavazást, hogy


**** vagy *****


Mit tudom én már


Én már mindkettőhöz fohászkodtam.


Édes jó istenem


Valaki mérje le a ... nyakam.


 "Bonyolult.


Majd holnap mindent megmagya-


rázunk."


Csak ma még bábozunk.


Ki a világ legjobb költője?


Hát nem én. Nem vagyok én olyan okos.


Ki a világ legjobb nője?


Dokujem Staci


"Csak Téged..."


Leereszkedett a szintemre.


Álmomban kukorékolt 1 postaláda.


(Az a bizonyos.)

A világ veteményében
Örök vesztes vagy?
Gúny, nevetség tárgya?
Ne izgasd fel magad,
Ha életed trágya.
Noha büdös, és „undoríttó”
A Világ Veteményes Kertjében
Nagy szükség van rája.

S gúnyolóid: a Virágok?
Ej, múló idő ősi átka!
Rájuk is csak rothadás vár;
S lesz belőlük büdös trágya.

Tavaszkoszonto

Tavaszi napnao sugara

Es eros ragyogasa

Fenyesen sut a foldre

A tavaszt koszontve.

Elojonnek az allatok,

Ok is nagyon boldogok.

Hangosan ok is zengik

Tavasznak dalat az egig.

Megebredt a termeszet,

Ruhajat zoldre valtja,

Minden elo ezt kialtja:

"Nezd, kezdodik az elet!"

    (2003.)

Érték $

 

A semmi végén ellebegtem, kólámmal mint egy fegyver,

én semmit nem értem ott, csak mint egy gyerek.

Mindig más mondja meg, hogy én ki vagyok,

ettől jaj de nagyon kivagyok. Ladámmal haza gurulók.

B@sszameg! B@sszameg! B@sszameg!

 

 

Bánat

átjár a semmi és a vég

s mint keblemre tett jég

olvad a múlt és kihűl a vágy

szívemben oldódik a sajgás

 

elégett lelkem hamvában állok

köröttem üvegszilánkok

a tábortűz mára már emlék

átjár a semmi és a vég

Vágyak és betejesülés reakciói FÉRFI aggyal. 😉

 

B@szdki, b@szdki, b@szdki össszejött.

Még se olyan jó mint a hegytetőn.

De  jó, de jó, de jó., de kurv@ jó.

Meg lett az amit régóta vártam.

 

Régi történet , old story.

JÓ ÉJSZAKÁT! 

"Este van, este van, fáradok. 

Az égen ragyodnak a csillagok. 

Egyedül fexem ágyamba. 

Senki nem rug a lábamba."

Ez nem a szerelmemnek szól hanem "másnak"

 

Ó egy húgyfej, milyen rémes,

arcában, egy túrós rétes,

én a buktát megdagasztom, 

a pofádat betapasztom,

nem lesz háncs s nem lesz kéreg,

fejbe verlek te kis féreg,

nem tetszik a költemény?

Írjál mást te húgyfej-lény!

Nem sokáig leszek már itt ne félj,kb pont vasárnap leszek utoljára,és nem fog hiányozni.

Távolodva Közelít

Gyönyörű hosszú barna haj
leomlik a vállra onnan le a kézre
a szemek sem semmik, zöld ásványok
miket úgy csiszoltak készre

Mély tengeri ragyogás, szürke keveredés
a pillanat folyik mint áradat
szűkszavű tündérek mérik az áradat
vizsgálgatnak távolról
csendben figyelnek Téged.

Holnap ismét csenddel üzennek majd.
Ne ijedj meg ha eltűnik,
mert az azt jelenti
gondol rád.

Vannak akik nem tűrik. A távolságot.
Ők a buták. 

Így közelít Hozzád. 

Minden rendben, Kedves.
Holnaptól minden ugyanúgy folytatódik.
soha nem szűnő vágyakat korbácsol a várakozás,
a nem szólok hozzád, ismét felmerül.

Ez csak egy játék, de veheted komolyan.
Igaz szerelem lobban érted már évezredek óta.
Ez egy furcsa óda.

Aztán egy váratlan pillanat, s
hátrál a lány. Micsoda csodás találmány!

Távolodva közeledtek. S egyszer a végteleneben...
még nincs itt az idő, de egyszer. Ez éltet. 

A soha nincs történet vége. Az, hogy nincs vége.

Örökös távolodás szerelemben.

 

harmony - 2013. 02. 27

Nem is Neked írja szerintem...vagy igen??:)

Örülök neki :))

Jaj,ez gyönyörű!!

Szerelmemnek!

 

Szívközepén pici félsz,

nem lehet baj, velem élsz.

Gondod enyém, kérem add,

magadban félelmet sose hagyj.

Várom már veled a napot,

nyithatunk egy új lapot.

Türelmet kapsz s megértést,

félelmed illan mint a kísértés.

Csak kettőnk szíve kapcsolható,

egymásba s nem látható.

Vágyakozom nagyon rád,

kérlek te is ezt csináld.

Szerelmesen megyek oda,

ne hagyjál el soha-soha!

Ragyogj őrült 

(Shine on you Crazy Diamond Crazy Crazy Crazy...)

brillírozik a zenével
úszik a gitáron, pendül a húr
nyávog a szál, sír a lány
a fiú nevet és megvet

az ész megment, a távolság összehoz
az arc ráncol, a füst száll és párás
a közönség túl mámoros, a férfi áldás.

Skizofrén állomáson vagyok,
talán valami még dereng
misztikusan ocsmány kezek
fáj az élet és a hegek

feketén fehéren, pirosan feketén
ne ébredj fel, majd én.
A Föld másik féltekén,
ami még közel de holnap
már távol lesz.

Időbe komponálva a fájdalom
erre nincs más szó, szánalom.
Utazok a lépcső felé, majd felgyaloglok
és lezuhanok fejben
lőjön már fejbe valaki,
mert ébren nem jó.

Fagyj meg, majd megmelegítelek... 😉

Hurrá

harmony - 2013. 02. 27.

With or without you,
sky is always blue.
I say a prayer,
I’m not a big gamer,
I rely on God,
I’m faithful like a dog,
I wait for a miracle,
time is a full circle,
there aren’t future and past,
only present runs round fast.
You will be forever with me,
you breathe in my body,
I’m afraid of divorce,
love trembles in our souls.

Hibásan tökéletes

Helyes arc, tökéletes alak.
Nem tudom miért hajszollak.
Már nem látok értelmet,
s mi tetszett elrontotta
az életet.

Ne nézd a hibákat, mert sok van
éppen annyi mint kérdés az okban.
Mindent látsz és mindent látok.
Életeket elrontó átok.

Kergetni a szépet a vonzót,
jó, s nem e jobb e csak csendesen
eltűnni?

Még mindig magamat akarom fölülmúlni.

Bábúk a kifutón, nem jelent semmit,
nem e gyönyörűbb a szerelmed szeme?
De a férfi a társadalom
ellenséges eleme.

Ez van. Baj van. A világgal.
Soha ne elégedj meg a hibával!

Küzdj, tanulj és néha lazíts.
S ha tudsz már valamit akkor menj
és titkold el. Ez az egyetlen életjel.

S amíg élsz, koplalj,
ha nem akarsz elsüllyedni.
Nem kell enni. 

Ez nem vers csak jótanács. Jónak jó, de mégsem jó.
Ne várd meg míg elúszik a hajód.
Magad után mindig csukd be az ajtót. 

De ha valaki követ nézz félre,
majd titkon lesd meg.
Csókold meg egyszer kétszer üsd meg.

A nőknek mi kell? Az hogy leszard.
Csak így van esélyed, vagy "(R)estart".

Mára ennyit, holnapra semmit,
fogd meg a veknit, és üsd a vasat amíg meleg! 

És szeresd a helyeseket!
És kerüld el a melegeket... 

2013. 02. 27. - harmony

Töröld a 372-őt légyszi.

Thank you black-cat women!  :)))

jééé de szép vers:)

Az én drága egyetlen szerelmemnek!

 

Kérek egy dolgot tőled,

nem túl sokat de főleg,

csak te adhatod nekem,

melytől szebb az életem,

de a tiéd is így szebb,

add nekem kérlek, s ez

nem más, mint az életed!

 

Ha nekem adod életed,

én az enyém adom neked,

mert nekem nem kell a régi

csak te az életem végéig,

míg dobban a szívem s szíved,

add nekem az életed!

Egy ketrecben élek,s bármerre lépek,megszorítva élek.

Repülnék messze mint egy galamb,mint egy szabad lélek.

Nem törődnék semmivel,kit bántok,s ki szomorú miattam.

Mennék Veled,bárhová,bármeddig ,bármikor ,

Szállna a lelkem mint gondolatban oly sokszor.

http://ujmagyarverszovetseg.network.hu/blog/uj_magyar_verszovetseg_klub_hirei/

Amit tudok hozzáteszek.

peter.agh@parlament.hu, jozsef.angyan@parlament.hu, laszlo.b.nagy@parlament.hu, mihaly.babak@parlament.hu, gabriella.babi@parlament.hu, janos.bacskai@parlament.hu, jozsef.balazs@parlament.hu, gyorgy.balla@parlament.hu, mihaly.balla@parlament.hu, zoltan.balog@parlament.hu, jozsef.balogh@parlament.hu, erik.banki@parlament.hu, banyai@parlament.hu, monika.bartos@parlament.hu, istvan.bebes@parlament.hu, zsolt.becso@parlament.hu, janos.bencsik@parlament.hu, laszlo.berenyi@parlament.hu, biro.mark@parlament.hu, imre.bodo@parlament.hu, zsolt.bohacs@parlament.hu, istvan.boka@parlament.hu, istvan.boldog@parlament.hu, borbely.lenard@parlament.hu, zsolt.borkai@parlament.hu, eva.brajer@parlament.hu, marton.braun@parlament.hu, gyula.budai@parlament.hu, zsolt.csampa@parlament.hu, zsolt.csenger-zalan@parlament.hu, peter.cseresnyes@parlament.hu, cserna.gabor@parlament.hu, andras.cser-palkovics@parlament.hu, peter.csizi@parlament.hu, csobor.katalin@parlament.hu, gyorgy.czervan@parlament.hu, szabolcs.czira@parlament.hu, sandor.czomba@parlament.hu, judit.bertalan@parlament.hu, daher.pierre@parlament.hu, jozsef.dancso@parlament.hu, bela.danko@parlament.hu, ervin.demeter@parlament.hu, zoltan.demeter@parlament.hu, csaba.diossi@parlament.hu, lajos.dorkota@parlament.hu, ilona.ekes@parlament.hu, jozsef.ekes@parlament.hu, norbert.erdos@parlament.hu, florian.farkas@parlament.hu, sandor.farkas@parlament.hu, zoltan.farkas@parlament.hu, sandor.fazekas@parlament.hu, andor.fejer@parlament.hu, janos.fonagy@parlament.hu, sandor.font@parlament.hu, gyula.foldesi@parlament.hu, istvan.fulop@parlament.hu, robert.gajda@parlament.hu, attila.gelencser@parlament.hu, attila.gruber@parlament.hu, denes.gulyas@parlament.hu, gergely.gulyas@parlament.hu, endre.gyimesi@parlament.hu, alpar.gyoparos@parlament.hu, balazs.gyorffy@parlament.hu, istvan.gyorgy@parlament.hu, csaba.gyutai@parlament.hu, sandor.hadhazy@parlament.hu, janos.halasz@parlament.hu, hano.miklos@parlament.hu, tamas.heintz@parlament.hu, csaba.hende@parlament.hu, istvan.herman@parlament.hu, ferenc.hirt@parlament.hu, antal.hollosi@parlament.hu, peter.hoppal@parlament.hu, istvan.horvath@parlament.hu, janos.horvath@parlament.hu, laszlo.horvath@parlament.hu, Dr.horvath.zsolt@parlament.hu, zsolt.horvath@parlament.hu, richard.horcsik@parlament.hu, zoltan.illes@parlament.hu, laszlo.ivan@parlament.hu, ferenc.ivanics@parlament.hu, istvan.jakab@parlament.hu, ildiko.bene@parlament.hu, krisztian.kapus@parlament.hu, akos.kara@parlament.hu, laszlo.karako@parlament.hu, janos.kerenyi@parlament.hu, Attila.Kiss@parlament.hu, kocsis.mate@parlament.hu, ferenc.koncz@parlament.hu, karoly.kontrat@parlament.hu, pal.kontur@parlament.hu, lajos.kosa@parlament.hu, laszlo.koszorus@parlament.hu, erno.kovacs@parlament.hu, ferenc.kovacs.dr@parlament.hu, ferenc.kovacs@parlament.hu, jozsef.kovacs@parlament.hu, peter.kovacs@parlament.hu, zoltan.koszegi@parlament.hu, janos.kovari@parlament.hu, kover.laszlo@parlament.hu, gabor.kubatov@parlament.hu, laszlo.kucsak@parlament.hu, jozsef.kulcsar@parlament.hu, lajos.kupcsok@parlament.hu, andras.kupper@parlament.hu, laszlo.simon@parlament.hu, magdolna.sira@parlament.hu, zsolt.lang@parlament.hu, tamas.laszlo@parlament.hu, jeno.lasztovicza@parlament.hu, janos.lazar@parlament.hu, sandor.lezsak@parlament.hu, lipok.sandor@parlament.hu, laszlo.lukacs@parlament.hu, jozsefne.magori@parlament.hu, anna.magyar@parlament.hu, Jeno.Manninger@parlament.hu, attila.marton@parlament.hu, gyorgy.matolcsy@parlament.hu, marta.matrai@parlament.hu, tamas.meggyes@parlament.hu, erzsebet.menczer@parlament.hu, roland.mengyi@parlament.hu, peter.mihalovics@parlament.hu, agnes.molnar@parlament.hu, attila.molnar@parlament.hu, csaba.nagy@parlament.hu, gabor.nagy@parlament.hu, istvan.nagydr@parlament.hu, istvan.nagy@parlament.hu, tibor.navracsics@parlament.hu, szilard.nemeth@parlament.hu, zoltan.nemeth@parlament.hu, zsolt.nemeth@parlament.hu, zoltan.nogradi@parlament.hu, zsolt.nyitrai@parlament.hu, ferenc.obreczan@parlament.hu, ferenc.odor@parlament.hu, viktor.orban@parlament.hu, laszlo.orvendi@parlament.hu, karoly.panczel@parlament.hu, ferenc.papcsak@parlament.hu, vilmos.patay@parlament.hu, imre.pesti@parlament.hu, imre.pichler@parlament.hu, laszlo.pinter@parlament.hu, janos.pocs@parlament.hu, tibor.pogacsas@parlament.hu, zoltan.pokorni@parlament.hu, jozsef.polics@parlament.hu, laszlo.posan@parlament.hu, arpad.potapi@parlament.hu, imre.puskas@parlament.hu, robert.racz@parlament.hu, robert.repassy@parlament.hu, mariusz.revesz@parlament.hu, riz.gabor@parlament.hu, levente.riz@parlament.hu, antal.rogan@parlament.hu, roman.istvan@parlament.hu, keresztes.monika@parlament.hu, sagi.istvan@parlament.hu, schmidt.csaba@parlament.hu, laszlo.sebestyen@parlament.hu, gabriella.selmeczi@parlament.hu, miklos.simon@parlament.hu, simonka.gyorgy@parlament.hu, szabo.csaba@parlament.hu, erika.szabo@parlament.hu, tamas.szabo@parlament.hu, zsolt.szabo@parlament.hu, imre.szakacs@parlament.hu, ferenc.szalay@parlament.hu, szalay.peter@parlament.hu, kristof.szatmary@parlament.hu, attila.szedlak@parlament.hu, jozsef.szeko@parlament.hu, szekyne@parlament.hu, peter.szijjarto@parlament.hu, tibor.szollath@parlament.hu, lajos.szucs@parlament.hu, talaber.marta@parlament.hu, andras.tallai@parlament.hu, barnabas.tamas@parlament.hu, gergely.tapolczai@parlament.hu
, laszlo.taso@parlament.hu, zoltan.tessely@parlament.hu, istvan.tiba@parlament.hu, zsolt.tiffan@parlament.hu, attila.tilki@parlament.hu, ferenc.toth@parlament.hu, gabor.toth-fidesz@parlament.hu, bela.turi.kovacs@parlament.hu, attila.ughy@parlament.hu, zsolt.vnemeth@parlament.hu, gyula.vantara@parlament.hu, gabor.varga@parlament.hu, istvan.varga@parlament.hu, Jozsef.Varga@parlament.hu, mihaly.varga@parlament.hu, tamas.vargha@parlament.hu, imre.vas@parlament.hu, laszlo.vecsey@parlament.hu, laszlo.vigh@parlament.hu, laszlo.vincze@parlament.hu, gyozo.vinnai@parlament.hu, istvan.vitanyi@parlament.hu, pal.volner@parlament.hu, zsolt.wintermantel@parlament.hu, maria.wittner@parlament.hu, gabor.zombor@parlament.hu, marcell.zsiga@parlament.hu, obert.zsigo@parlament.hu, andras.aradszki@parlament.hu, gabor.bagdy@parlament.hu, tamas.basthy@parlament.hu, balazs.bus@parlament.hu, matyas.firtl@parlament.hu, laszlo.foldi@parlament.hu, laszlo.habis@parlament.hu, janos.hargitai@parlament.hu, peter.harrach@parlament.hu, pal.hoffman@parlament.hu, rozsa.hoffmann@parlament.hu, ferenc.kalmar@parlament.hu, otto.karvalics@parlament.hu, erzsebet.lanczendorfer@parlament.hu, janos.latorcai@parlament.hu, tamas.lukacs@parlament.hu, michl.jozsef@parlament.hu, jozsef.moring@parlament.hu, andor.nagy@parlament.hu, kalman.nagy.dr@parlament.hu, istvan.palffy@parlament.hu, tivadar.puskas@parlament.hu, bence.retvari@parlament.hu, gyorgy.rubovszky@parlament.hu, laszlo.salamon@parlament.hu, tamas.saringer@parlament.hu, zsolt.semjen@parlament.hu, miklos.sesztak@parlament.hu, istvan.simicsko@parlament.hu, miklos.soltesz@parlament.hu, endre.spaller@parlament.hu, bence.stagel@parlament.hu, laszlo.szaszfalvi@parlament.hu, richard.tarnai@parlament.hu, varga.laszlo@parlament.hu, imre.vejkey@parlament.hu, apati.istvan@parlament.hu, zoltan.balczo@parlament.hu, balla.gergo@parlament.hu, bana.tibor@parlament.hu, barath.zsolt@parlament.hu, bertha.szilvia@parlament.hu, barnabas.bodecs@parlament.hu, duro.dora@parlament.hu, egyed.zsolt@parlament.hu, endresik.zsolt@parlament.hu, farkas.gergely@parlament.hu, ferenczi.gabor@parlament.hu, gaudi-nagy.tamas@parlament.hu, gyenes.geza@parlament.hu, gyongyosi.marton@parlament.hu, gyure.csaba@parlament.hu, hegedus.lorantne@parlament.hu, tamas.hegedus@parlament.hu, jambor.nandor@parlament.hu, kepli.lajos@parlament.hu, kiss.sandor@parlament.hu, korondi.miklos@parlament.hu, kulcsar.gergely@parlament.hu, lenhardt.balazs@parlament.hu, magyar.zoltan@parlament.hu, mirkoczki.adam@parlament.hu, muranyi.levente@parlament.hu, nemeth.zs@parlament.hu, novak.elod@parlament.hu, nyikos.laszlo@parlament.hu, porzse.sandor@parlament.hu, rozgonyi.erno@parlament.hu, rubi.gergely@parlament.hu, schon.peter@parlament.hu, sneider.tamas@parlament.hu, staudt.gabor@parlament.hu, szabo.gabor@parlament.hu, szavay.istvan@parlament.hu, szilagyi.gyorgy@parlament.hu, vago.sebestyen@parlament.hu, varga.geza@parlament.hu, volner.janos@parlament.hu, vona.gabor@parlament.hu, zkarpat.daniel@parlament.hu, zagyva.gyula@parlament.hu, zako.laszlo@parlament.hu, jozsef.baracskai@parlament.hu, adam.ficsor@parlament.hu, ferenc.gyurcsany@parlament.hu, gabor.ivady@parlament.hu, Istvan.Kolber@parlament.hu, csaba.molnar.dr@parlament.hu, oszkar.molnar@parlament.hu, lajos.olah@parlament.hu, posze.lajos@parlament.hu, katalin.szili@parlament.hu, erika.szucs@parlament.hu, agnes.vadai@parlament.hu, laszlo.varju@parlament.hu, ivan.vitanyi@parlament.hu, david.dorosz@parlament.hu, katalin.ertsey@parlament.hu, benedek.javor@parlament.hu, gergely.karacsony@parlament.hu, virag.kaufer@parlament.hu, endre.kukorelly@parlament.hu, lajos.mile@parlament.hu, osztolykan.agnes@parlament.hu, gabor.scheiring@parlament.hu, andras.schiffer@parlament.hu, rebeka.szabo@parlament.hu, timea.szabo@parlament.hu, laszlo.szilagyi@parlament.hu, peter.szilagyi@parlament.hu, gabor.vago@parlament.hu, ferenc.baja@parlament.hu, gergely.barandy@parlament.hu, laszlo.boldvai@parlament.hu, laszlo.botka@parlament.hu, sandor.burany@parlament.hu, istvan.garai@parlament.hu, oltan.gogos@parlament.hu, istvan.gondor@parlament.hu, nandor.gur@parlament.hu, gabor.harangozo@parlament.hu, tamas.harangozo@parlament.hu, istvan.hiller@parlament.hu, tibor.andras.horvath@parlament.hu, gyorgy.ipkovich@parlament.hu, istvan.jozsa@parlament.hu, imre.ivancsik@parlament.hu, ferenc.juhasz@parlament.hu, sandor.kali@parlament.hu, peter.kiss@parlament.hu, laszlo.kovacs@parlament.hu, tibor.kovacs@parlament.hu, monika.lamperth@parlament.hu, ildiko.lendvai@parlament.hu, zoltan.lukacs@parlament.hu, laszlo.mandur@parlament.hu, attila.mesterhazy@parlament.hu, zsolt.molnar@parlament.hu, andras.nemeny@parlament.hu, istvan.nyako@parlament.hu, bela.pal@parlament.hu, tibor.pal@parlament.hu, laszlo.puch@parlament.hu, gabor.miskolci-simon@parlament.hu, gabor.simon@parlament.hu, tamas.sos@parlament.hu, pal.steiner@parlament.hu, imre.szabo@parlament.hu, vilmos.szabo@parlament.hu, tibor.szanyi@parlament.hu, imre.szekeres@parlament.hu, jozsef.tobias@parlament.hu, csaba.toth@parlament.hu, jozsef.toth@parlament.hu, istvan.tukacs@parlament.hu, istvan.ujhelyi@parlament.hu, laszlo.varga@parlament.hu, zoltan.varga@parlament.hu, janos.veres@parlament.hu

Nem kifejezetten vers:

Vannak Judeak (Jezusok) kozottunk?

Veletlen szavak igy ren/dezodnek elottunk

Veletlen vagy sorsszeru?

Ertitek e meg idoben

Hogy lesz mas meg az orszagunk

Kiralyunk tronjat elfoglalja

De vannak akik megolik mert 

Nem birjak a hatalmat

Atadni ak urunknak aki

Irael ellen dont.

Ledonti az arab tronokat

S tronfosztast hirdet

E pokol a Japanokat eri.

A profetakat uzik, gyogyszerezik.

 

2013. Febr. 15. - Harmony

(Keress ra. Sors, kuldetes, datum)

Szerencsés bizony!  :)))

Szerencsés az az ember,akinek ilyen szép verset küldesz Brendon.

jé, ezt a minap tettem fel a blogomra...

Ez nem saját, de  azért beteszem a szerelmemnek!

J. es S. v. S. _nak!

Elmegyek.

Jo volt.

Szep volt.

Koszonet nektek

mindenert.

Minden tanacsotok

lelkemben hordozok.

Ujra kezdek mindent

utoljara.

Szeretetettekkel szivemben

es tele remennyel.

Utolso eselyt adva magamnak,

meg utoljara harcolok,

talan eetben maradok.

Elmegyek.

Normalis eletet teremteni,

sajat labamonn megallni.

S ha nem, vegleg kiszallni!

T Cs-nek 🙂

Téged aludva látván 

álmod édes mosolyán át

kicsi szivem nevet

mert szép az élet veled

általad s miattad élek 

Szeretlek Téged!

Köszönöm!  🙂

Nagyon szép!!

Igaz szerelmemnek:

 

Egyetlen szerelmem,

szívemben él,

ott él örökké velem,

Míg a nap kél.

Soha nem megy el többé,

az én szívem öleli,

velem él majd örökké,

mert a szíve oly közeli.

Seggre estem. 

Nem nevettem,

nem is sírtam,

nem is féltem.

Ez így volt jó,

ezt így kellett.

Seggre estem,

hogy felkeljek!

Lábra álljak,

majd nevessek!

Megfürödjek, 

boltba menjek.

Fordítás:

A szívem Reményhez tartozik
Reményteljes vagyok az örökkévalóságig
Szükségem van több szeretetre
Mert nem tudok számolni az ürességgel
Ami a fejemben köröz
És ez időről időre megöl

Meg kell ölnöm a távolságot
Egy új életért
Tegnap megöltél
Az éles késeddel
De meggyógyultam a halálból
És nem bánom
a tegnapi életem... 

My poem

My heart belongs to hope, 
I'm hopeful till eternity 
I need more love 
Cos i cannot count with emptiness 
It circleing in my head 
And it kills me time after time.. 

I need to kill distance 
For a new life 
You killed me yesterday 
With your sharp knife 
But i recovered from death 
And i don't regret 
My yesterday life...

harmony - 2013. Február 11.

Szerelmemnek!

Kincs vagy nekem, kicsi virág,

Mióta vagy, megnyílott a világ.

Csak te vagy az életemben,

megtaláltál a véletlenben,

Soha el a kezed nem engedem,

én veled tartok, te én velem.

Megkértem a kezed, s igent mondtál,

láttam rajtad ilyen boldog soha nem voltál.

Morcos vagyok nélküled nagyon,

az életemben te vagy a legszebb vagyon...